Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a, , képmámor " a nőknél, hogy azonnal képet akarnak a férfiról és ha nem valami nagyon jó pasit látnak rajta, akkor inkább mindenféle eddig meglévő kommunikációt megszakítanak vele? Ez mire jó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Tőlem ritkán kérnek. Biztos azért, mert kép nélkül is mámorító vagyok.
2019. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%

Valoban a belso szamit! De ha kulsore nem vonzodunk az adott pasihoz,nem fog menni.. Nem kell top ffi modellnek lennie de ha tenyleg nem vonzza az adott not nem fog menni.

23n

2019. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Achillesz kajakra minden kerdes alatt ott vagy! 😂😂
2019. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Én nagyon sok átlag párt látok, nagyon sokszor olyat is, hogy a pasi full nyomi, a lány csinos. Mégis ha itt vagy netes társkeresőn képet kérnek, akkor nem totál átlag férfit várnak viszont róla, hanem azt a férfiak 5%-át, akiket minden 3. nő megbámul. Mint Tom Crusiset a Mixer című filmben. Ha nem őt, vagy ilyesmit látnak, inább soha vissza sem írnak.


[link]

2019. dec. 21. 19:10
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Fontos a külső aki azt mondja, hogy nem az mind hazudik.


De ez egy agyonrágott téma már basszus..


Idegen emberekről van szó, ha nem tetszik minek folytatni? Én férfi vagyok de én sem folytatnám az ismerkedést ha nem tetszik a nő.

2019. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Mindezt úgy hogy utánuk se fordulnak meg az utcán. Én ugyanis volt már hogy elég infót összegyűjtöttem cset során a csajról:Kor lakhely(nem túl népes) hajszín és hossz, tanulmányok, meló, hobbi stb. Tehát mikor levágtam hogy a megbeszéltek ellenére nem érkezik tőle kép (az enyém viszonzásául) sőt még szöveges üzenet sem, akkor közösségi oldalon kutatni kezdtem és sikerrel jártam. De mondom úgy nézett ki hogy még azt is lusta voltam neki ott megírni hogy számomra is tárgytalan
2019. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a ne vonz dogot, ma is a tescoban nem egy olyasmi fazonú pasit láttam nagyon csinos nővel, mint volt fiatal korában Charles Bronson . Biztos nagyon vonzódnak hozzá...


[link]

2019. dec. 21. 19:16
 8/27 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és a megadott e-mail címből(amire küldeném kellett a fotómat) a neve is kikövetkeztethető volt csakhogy kétség se férjen ahhoz hogy tényleg őt találtam meg...
2019. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a férfiaknál tapasztalom kb. 3-4 éve, minden korosztályban.
2019. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfiak mernek küldeni.
2019. dec. 21. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!