Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek miben a legnehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek miben a legnehezebb megfelelni a mai férfiak társkeresési elvárásainak?

Figyelt kérdés
Miket vár el ma egy férfi, aki társat keres egy nőtől?

2019. dec. 24. 09:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy különösebben érdekelnének a férfiak elvárásai....magamnak akarok megfelelni, aztán lesz, akinek jó leszek így.
2019. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincsenek egységes elvárások. Akinek nem felelek meg, annak nem is akarok megfelelni. Egy párkapcsolat normális esetben nem arról kellene, hogy szóljon, hogy feladjuk önmagunkat.
2019. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
ha megfordítanánk a nemeket, jönne a sok válasz, hogy hogyan kapálóznak, hogy megfeleljenek :D
2019. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha megfordítanánk a nemeket, akkor is ugyanez lenne a véleményem, mint amit a második válaszban leírtam.
2019. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Normális ember saját magának akar megfelelni, nem másnak. (mindenkinek meg úgysem lehet)


Olyan vagyok, amilyen. Ha nem tetszem/kellek így, akkor lehet lapozni.

2019. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Semmi nehézség nincs benne, ugyanis semmilyen olyan elvárást nem hallottam még, aminek vagy ne felelnék meg, vagy ne dolgoznék rajta. Magam felé sokkal több elvárásom van, és ezek számítanak igazán.
2019. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Az tudja ezt ilyen lazán venni, aki alapból simán megfelel az elvárásoknak, fel sem tűnik neki. Akinek egy nagyon alap/minimum szint teljesítése is csomó energia, az sosem fog így nyilatkozni, hogy nem érdeklik az elvárások, majd jó lesz valakinek, akinek meg nem, az szintén nem érdekli.

Számomra a "minden legyen egyben, és ez 24/7" a megugorhatatlan. Legyek vonzó, előnyös külsejű. Jó, az nekem nem 5 perc, mert sz**ból kellene várat építenem, durva meló összerakni magam és a nap végéig odafigyelni, hogy úgy is maradjak. Legyek tájékozott, széles látókörű, érdekes, szórakoztató. Az szintén nem megy csak úgy a semmitől. Főzzek is, és ha nem külső helyszínen vagy nála találkozunk, akkor még arra is ügyeljek kínosan, hogy minden rendben, tisztán, pormentesen, esztétikusan legyen. Legyek lelkes, belevaló, minden programra kapható. Stb-stb. Nekem ez sok. Más meg ezt alapból, különösebb erőfeszítés nélkül hozza, így nem is éli meg elvárásként.

2019. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem ez már nem érint, mert van párom és kifogtam a számomra főnyereményt, de annak idején, mikor ismerkedtem, a legnagyobb bajom a szexualitás volt. Nekem ez a se ggből szájba, öklendezős orál, anál minden nap, szedj fogamzásgátlót, tövig toljuk erőszakosan, csurogjon belőled a sperma dolog nagyon sokat visszavett a társkeresési kedvemből. Meg úgy általában a férfiak szexuális étvágya a napi több szexszel. Úgy éreztem, sosem fogom bírni a tempót, sosem leszek elég jó, ha egy ilyen emberrel jövök össze. És meg is fognak csalni...


Nem vagyok egy vadállat az ágyban, de amit csinálok, azt jól csinálom. De ezekben a számomra undorító és romboló dolgokban nem akarok részt venni. Ha ez a szex, én undorodom tőle, pedig a szabadban dugással, egy jó kemény lovaglással, nyalakodással, csokikkal és jégkockákkal, szexi ruhákkal semmi bajom. De a többi nekem fáj, vagy fizikailag, vagy lelkileg. És egyszerűen nem bírom, fáj az egész belső alhasam, ha napi többször kell szexelnem. A párom kicsit aszexuálisabb, lehet, hogy sokaknak ez nem férfias, de neki a szex egy nagy ölelés. És nem is igényli minden nap, ráadásul úgy, hogy közben engem alázgasson. Nagy kő esett le a szívemről, mikor a hátrányaként említette, hogy nem egy szexuális ragadozó... :)


A másik gondom azzal volt, hogy senki sem akart komolyat. Sokaknak úgy kellettem volna kapcsolatba, ha laza vagyok ahhoz, hogy ne hiányoljam soha, hogy ne féltsem, hogy ne akarjak hú, de komoly kapcsolatot, házasságot, csak szórakozzunk. Nekem ez a távolságtartás és felelőtlenkedés is teljesen irreális elvárás, ha kapcsolatról van szó. Én nem akarok szexbaba lenni meg hétvégi barátnő. És totál elcseszett, hogy ennyi embernek ez egy igazi kapcsolat.

2019. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen. És fordítva sem. Csupán a saját szinteden kell keresgélni. Egy bizonyos morális szint felett a problémák megszűnnek.
2019. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Az amikor gyereket akarnak vagy kva draga albérletbe menni,vagy h legyek elore betervezos.
2019. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!