Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért olyan nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan nehezen veszik észre a társkeresési sikertelenség okát?

Figyelt kérdés
Néhány férfiben egész egyszerűen nincs semmi plusz. A társaságában időt tölteni nem kellemes, mert nem kommunikatív vagy inkább bosszantó, amiket mond. Avagy a szakmájában nem sikeres, ezáltal nincsenek is céljai, él a mának és nem is tud, nem is akar tervezni. Avagy teljes szegénységben él és a gyorséttermi étkezés neki már az extra szintje. Esetleg mindezek mellé még külsőre sem vonzó a női szemnek. Lássuk be, azért nőként is szempont ez, lényeges. Néhány férfiben egész egyszerűen a fentiek mindegyike jelentkezik vagy legalábbis sok közülük. Így már alapból hátránnyal indul a társkeresésben.
2019. dec. 16. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A KFC finom 🙂
2019. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Hagyjuk már, hogy a férfiakat szidjuk. Nyilván van ilyen, meg van másmilyen is. És a nők között is van mindenféle. Csak az a különbség, hogy az általad említett tulajdonságokkal rendelkező férfinak semmi esélye, az ugyanilyen nő meg 10 évvel fiatalabb férfival kufircol, és esetleg még egy férje is van, aki eltartja.
2019. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sokan önzően állnak hozzá a társkereséshez! Nem egyszer olvastam itt is, hogy a fickó olyan nőt keresne magának aki úgy fogadja el ahogy van, mert ő ugyan nem változik meg senki kedvéért. A nagyképűségről meg nem is beszéljünk, a múltkor a buszunkon szóltam rá az egyik kollégára, hogy ha már annyira chatelget, akkor halkítsa már le a telefonját, mert egész úton a csilingeléseit kellett hallgatni, de még a gombhang is be volt neki kapcsolva, hogy mindenki tudja, ő most próbál ismerkedni. Közben meg akkora sötét volt, hogy minden nap el kellett mondani neki, hogy mit csináljon a gépen.

Volt, hogy láttam mit írogat, mert úgy ült. Azon csak nevettem, mert 2-3 szavas válaszok voltak, gondolom hogy unhatták a másik oldalon :-)

2019. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

A felsoroltak nagyrésze a nőkre is jellemző. Miért várja a nő a szórakoztatóközpont álomherceget, ha ő maga sem az?

Én a magam részéről lediplomáztam, dolgozom, sportolok (nem vagyok vékony, sem elhízott. Átlag/sportos közötti alkatom van, nyilván nincs kockahas meg kokszos izomzat, de igyekszem nem eltunyulni), van hobbim (a sporton kívül is), megtakarításom és céljaim, terveim vannak, haverok szerint humorom is van.

Ennek ellenére soha egy randim sem volt. Persze én nem vagyok a "világjáró bulibáró traveladdict" típus, aki manapság kelendő lenne. De ennyiből még nem látom a sikertelenségem okát.

2019. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A nők tapasztaltabbak,mint férfiak és jo felismerők.25/F
2019. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a kérdést ugyanúgy fel lehetne tenni a férfiak szemszögéből.

Egyes nők miért várják el azt, hogy a férfi jóképű, pénzes, szórakoztató, humoros legyen, legyenek céljai, megtakarítása, jövőképe? Esetleg saját háza/lakása, kocsija, hogy tujda fuvarozn ia seggüket amikor csak csettintenek?

Mert sajnos elég sok nőnek irreális elvárásai vannak, és ha már valmelyik nem teljesül tovább lépnek.

És miért? mert megtehetik!

A legtöbb férfi kényszeredetten hajtja a nőket, próbál görcsösen ismerkedni (netalántán udvarolni), szinte minden nővel aki él és mozog és totál leadják az igényszintet, semmi sem számít nekik csak, hogy legyen valaki akibe beledughatják a lompost.

Pontosan emiatt is lett a legtöbb nő egyszerűen elkényeztetett. Királynőnek érezhetik magukat, mert úgyis lesz minden ujjukra legalább egy idióta, akikből válogathatnak.

Persze ismét leírom, tisztelet a kivételnek. Mert van bőven mindkét nem részéről igényes, normális ember is.

2019. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Na meg a 6#-hoz annyit hozzá kell tennem, hogy a férfiak naív része beveszi a nők szövegét, mely szerint "csak normális, rendes férfit" keresnek, miközben ennek nyilvánvalóan köze sincs a valósághoz.
2019. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
4-esnek és 6-osnak van igaza, nem a kérdezőnek
2019. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

céltudatos emberként csak céltudatos emberekkel tudok azonosulni. Nos, ilyet nőben nem találok, pedig 30 közel keresgélek. Jó páran már a 3. diplomájukat csinálják de 1 perc munkatapasztalatuk nincs. 5 éves tervük? Hülyének néz, ha ezt megkérdezem. Gépészmérnök végzettségű a nő és csak a smink, vásárlás, barinők, utazás, insta a téma... tetszett, hogy műszaki végzettségű, gondoltam lesz közös téma.. nos, nem volt.


Férfiként is szempont, hogy nem csak egy lyukat akarok magam mellé, ami szívja a pénzemet, de a szexen kívül nem tud tartalmas beszélgetést, fenntartani. Házvezetés vagy egy finom főzés kizárólag ünnepek alkalmával.. felejtsd el! (és akkor vállaljak gyereket..pff)


Azt veszem észre, hogy a kollégáim párjai is ezt a színvonalat ütik meg. Egyik kijelenti, hogy ő bizony nem ér nyers húshoz, másik ugyanezt mondja a nyers zöldségre. Nem ünneplik a karácsonyt, mert ők nem "ünneplős típusok" de azért minden szülinapra tol valami baromságot a kollégáknak, céges rendezvényeken az első sorban csápol, főzni nem főznek.. a férfi főz. Komolyan vicc kategória.

2019. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Azért van ez, mert a nőket emberszámba veszitek, akivel megbeszélnétek a gondokat, bajokat, a jót a a rosszat. Nem így kell. Le kell szni a fejét, mind1 h mit kárrog. Ha nem tetszik a rendszer, lehet menni. Tök mind1 mit hadovál, hogy de mert te nem szeretsz, mert te ilyen olyan. Igen, akkor ilyen vagyok, én váram, én életem, te vagy kiegészíted, vagy csukd be az ajtót kívülről. Nyilván ehhez kell 1 ház, vagy lakás, amiben van egy ajtó, amit becsukhat kívülről. A férfiak sikertelensége a társkeresőkön azért van, mert emberszámba veszik a nőket, csak ezért, semmi másért. Nézd meg az arabokat, ott nincs rinya, meg liberalizmus, se feminizmus, s szaporodnak is. Amelyik nő nem képes elleni, azt levágják, akarom mondani feláldozzák. Így van rendjén, ne ám már a farok csóválja a kutyát. Gputtonyok, nem több egyik se, csak az a kérdés kié.
2019. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!