Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is lehetnek olyan helyzetbe, mint azok a fiuk akik panaszkodnak hogy nem telálnak senkit?

Figyelt kérdés
És pl nem azért mert csunyák
2019. dec. 26. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem

Èn csùnya vagyok ès ezèrt nem kellek egy férfinak sem

2019. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, több ilyen ismerősöm is van. Őszerintük nincs alkalmas férfi. Más kérdés, hogy olyan stílust ki akar hallgatni...


Egyébként normális is van ilyen. Nem találta még meg azt, akivel egy hullámhosszon vannak...

2019. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Ma már csak szex van.

Ha nincs szex, nincs semmi.

Szexkapcsolat, szerető, megcsalás.


Nekem direkt se kéne már csaj.

Én hat csajt is találtam ebben az évben de már én menekültem el, annyira éreztem, hogy csak a szexre mennek.

24 vagyok és nem is fog érdekelni már.


Inkább rohadok meg egyedül minthogy egy darab hús legyek.

Szóval igen, panaszkodhatsz te is.

Mert embereket úgyse találsz már sehol.

2019. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze , nők és férfiak között is nehéz megtalálni azt aki pontosan hozzánk illik!

Én tudom , mert nagyon ritka az ha nekem egy nő személyisége bejön.

2019. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


A férfiak egy része panaszkodik, hogy nem talál senkit. Ők próbálkoznak többféle módon, többféle lánynál, de nem kellenek senkinek. Tényleg senkinek. Nőknél viszont ilyen nincs. Jó pár nőnél láttam, hogy előadták ezt a szöveget, miközben kosarazgatták ki a jelentkezőket. Sok nő szereti átérzelmezni a szavakat. A senki, az senkit jelent. Náluk viszont a senki = nem álompasi.


Olyan viszont mindkét nemnél lehet, hogy nem talál megfelelő társat. Ha valakinek komolyabbak az igényei, akkor így járt. Nekem pl. férfiként az átlagnál kicsit eltérőbbek az igényeim, találok szexre csajt, olyat is, aki kapcsolatot akar velem, de olyat nem, akire tényleg komoly társként tudnék tekinteni. Ez nőknél is megesik.

2019. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pacsi 5#-ös

Ugyan ebben a helyzetbe estem bele😫

2019. dec. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!