Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek, vagy csak szexeljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek, vagy csak szexeljek?

Figyelt kérdés

Fiatal lányként túl vagyok pár kapcsolaton, viszont fontos a szex a számomra.


Megéri "jónak" lenni, és ismerkedni itt, ott, hátha sikerrel járok újra, rámtalál a szerelem, vagy pedig okosabb dolog lenne belém enni szexkapcsolatba?

Abból meg mindig lehet szerelem, viszont ha nem, nem tartozunk semmivel a másiknak.


Kicsit úgy érzem, túl sok a gond a normális ismerkedéssel, sok időbe telik, az érintés viszont hiányzik.


2019. dec. 28. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkabb szexelj abból mar bármi lehet!!
2019. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írj, szexelj, írj..:D
2019. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is ezzel a problémával küzdök. Nagyon szeretem a szexet, de szinte biztos vagyok benne, hogy normális kapcsolatot nem nyerek úgy, ha a férfinak nem kell küzdenie értem. Ami mrg nyilván elég nehéz, ha esetleg tényleg te is kívánod a másikat. Ha meg nem, akkor meg nem akarok többet vele. Szóval el kell játszani csomó ideig a jókislányt annak érdekében, hogy legyen valakim, ami mondjuk tőlem elég emberfeletti lelkierőt kíván, mert ha megkívánok valakit elvesztem a fejem. Eddig csak azok az emberek szerettek belém, akiket nagyon megvárattam.
2019. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én belementem egyszer egy szexkapcsolatba, 1 évig tartott, nagyon jó barátom volt addig, elkezdtem érezni valamit és kiszálltam mert komoly kapcsolatot nem tudtam elképzelni vele.

Arra bizony számíts, hogyha kiderül, megtudja egy férfi, akkor csak dugni kellesz. Szóval nem érdemes nagyon felvállalni a dolgot. Meg válogasd meg h ki legyen, az is fontos.

2019. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Nincs olyan, hogy "jónak lenni". Ezekkel a dolgokkal magadnak tartozol elszámolással, nem a társadalomnak. Ne tőlünk kérdezd meg, hanem magadtól. Attól nem kell félned, hogy attól, ahogy most döntesz, később nem lesz választási lehetőséged. Ha most csak kavargatsz emberekkel, mert ahhoz van kedved, később ugyanúgy lehet kapcsolatod. Normális ember nem azon csámcsog, hogy kivel meddig tartott, hanem hogy ha valaki mellett elköteleződsz, mennyire vagy vele korrekt és normális.


A szexkapcsolat érzelmileg a legtöbb ember számára kifacsaró élmény viszont. Én nem ismerek olyat, aki több lett volna tőle, sőt... Főleg ha úgy állsz hozzá, hogy abból lehet több is. Ez a legrosszabb, amit magaddal tehetsz.

2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csináld egyszerre és kérj érte pénzt. Veszel rajta szép házát és béemvét.
2019. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van állandó partnerem, mert megőrülnék és bedepiznék!! Mellette ismerkedem komoly kapcsolat reményében.
2019. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkabb szexelj abból mar bármi lehet!!


Elsősorban gyerek, vagy abortusz :D

2019. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexkapcsolatom és egyet értek azzal aki azt írta hogy lelkileg kifacsaró. Eleinte még izgalmas a dolog, de természetesen nem kapsz akkora figyelmet, törődést mint egy rendesben. Csak egy lyuk vagy, az anál az egyből felmerül, én nem mennék bele megint.
2019. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
Jó, gyere át, megb@$zéljük.
2019. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!