Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 3 évvel idősebb bátyám (még mind a ketten otthon lakunk, ő friss diplomás én még egyetemista) akinek van egy barátja aki nagyon tetszik.

Járt már többször nálunk a srác, nagyon rendes, helyes. Rájöttem hogy nekem eléggé bejön. Amikor nálunk járt párszor beszélgettünk csak egy-két mondatot. Én úgy vettem észre jól kijövünk, nevet a vicceimen (tudom ez nem jelent semmit), nem tudom hogy én tetszem-e neki.

Hogyan adjam a tudtára hogy bejön nekem? A testvéremet nem szeretném ebbe így beleavatni hogy "kérdezd már meg az xy-t hogy mit gondol rólam" módon. Furcsa lenne.



2019. dec. 29. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
kezdeményezz nála
2019. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké de hogyan? Így konkrétan randira hívni nem merem és nem is szeretném mert égés lehet belőle utána meg ciki lesz.
2019. dec. 29. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Vagy direktben megmondod a bátyádnak, hogy szimpatikus a srác és szívesen találkoznál vele (ekkor ő biztos segít majd egy randira lehetőséget adni), vagy összehozol egy programot a bátyád baráti társaságával, ahova szólsz neki hogy őt is hívja (pl. egy kocsmázást).


Előbbiben az a jobb hogy a testvéred nem lesz ott, tehát lazábban tudtok beszélni, nem lesz feszengés. Tudtára is adod így hogy tetszik, felnőtt módon, a hátránya hogy lehet elriasztó hatású ha ő nem nézett így rád eddig. Az utóbbinál viszont veszélyesebb hogyha egy helyre mentek, attól még nem beszéltek egy szót se, mivel lehet nem lesz rá alkalom (a többi haverjával törődik), vagy esetleg kiüti magát.

2019. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
ezek a csajok de félénkek :D hallgass a 3 asra jókat írt
2019. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj hogy nem szeretném nagyon beleavatni ebbe a testvérem. Jó amúgy a kapcsolatunk de ilyeneket sosem szoktunk megbeszélni.

A közös programmal meg az a baj hogy nincs közös társaságunk. Sok barátját ismerem, jóban is vagyok velük de amúgy nem közös a társaságunk.

Ha itt van nálunk a srác (néha-néha beugrik) akkor igyekszem én is egy légtérben lenni velük, beszállni a beszélgetésbe, csak azt nem tudom hogy ezeknél az alkalmaknál hogyan adjam a tudtára, hogy flörtöljek? Nyilvánvalóan a tesóm ilyenkor itt van, de sokszor még anyum is.

Az meg nekem olyan fura és ciki hogy légy szíves hozzál már össze x-el mert nekem tetszik. Könnyen fel lehet sülni.

2019. dec. 29. 17:22
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
akkor ne így kezdj hogy tetszel ha nem hívd el mondjuk iszogatni
2019. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ezt mondom hogy így direktbe nem merem elhívni. Hülyén s venné ki magát.
2019. dec. 29. 17:26
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
akkor további jó "szenvedést" más ötletem nincs...
2019. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok konzekvensen kifogásokat keresni, egyszerűen nem olyanok a körülmények hogy csak úgy elhívjam valahova.
2019. dec. 29. 17:28
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Villants neki csöcsöket, ha már a kommunikáció láthatóan nem az erősséged.
2019. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!