Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Hogyan adjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan adjátok a kiszemelt hölgy tudtára, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Milyen "jelzésekkel"? Viselkedéssel?

2019. júl. 3. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neki, hogy lennék az ujja. Mit szeretnél? Érdeklődöm felőle, elhívom betonozni. Ha bírja, utána megiszunk pár Bambit. 🙂
2019. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem adom elő sehogy, mert nem fél évre terveznék, vagy épp addig, amíg a kiszemelt "hölgy" jónak gondolja. Tehát értelmetlen bármiféle jelzés, hisz a herceget keresik, ami meg nem létezik, max ideig óráig lehetsz "herceg". Akinek nem ez kell, az bukta és nem jelez :) Változott a világ, mivel nincs atyai pofon, ezért ott tartunk, hogy felesleges... Egyébként meg nem egyszerűbb, ha a nő bök rá te kellesz? Minek itt felesleges köröket futni... Szívatjuk egymást?
2019. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1: Ez barátság.:)

Még a közös nyaralás, éjjeli telefonok is az, ha csak betonoztok és bambiztok.:)

2019. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egy helyen tanultunk dolgozunk akkor bòkolok neki, mélyen a szemébe nézek hosszan, érdeklődöm felőle,rairok Facebookon, beszélgetek vele, segítőkész vagyok, ha ezekre pozitív a visszajelzés, tehát ő is szívesen ír nekem,szemez velem, érdeklődik,keresi a tarsasagom, akkor elhivom randira, ilyenkor ez be is szokott jönni. Ha flegmazik, napokig nem válaszol stb. akkor hagyom, ilyen esetben max akkor foglalkozom vele ha már nagyon megkedveltem, aztán persze ha elutasít konkrétan akkor nem erőltetem tovább a dolgot.
2019. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én verzióm: figyelem, vagy épp lopott pillantások a szemébe, az arcába, távolságtartás, várom, hogy ő kezdeményezzen, ha ezt megteszi, akkor nagyon figyelek rá, megpróbálok segíteni neki abban, amiben tudok.
2019. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En gyerekesen sajnos, mivel agyilag meg mindig a serdulo korszak elott tartok ezert a piszkalassal fejezem ki. Mondjuk ha mar szerelmes vagyok es latom hogy a csajjal lehet beszelgetni akkor bokolgatok, bar nagyon nem tudok udvarolni szoval csak szimplan ennyi.
2019. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!