Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal? 32F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal? 32F

Figyelt kérdés
Dolgozni járok, és haza ennyiből áll az életem. Ki van még így? Mit tanácsoltok?
2019. dec. 29. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy változtass az életeden, hogy ne csak ennyiből álljon. Pl. továbbképezheted magadat, hogy kevesebb munkáért több bért kapj, vagy ilyesmi.
2019. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, ugyanennyi idősen. Passzolom, nem tudom. Online féltucat társkeresőt próbáltam már, egyiken sem tudtam mégcsak levelet váltani sem senkivel. A való életben a munkámban informatikusként csak férfiakkal találkozom, a baráti társaságom férfiakból áll, kisvárosban élek, társadalmi élet nulla. Egyébként sem vagyok az a túrázós izgőmozgó macsóman típus. Fogalmam sincs, de ha legalább tippet adnának NŐK, hogy hol próbáljak ismerkedni, azt szívesen venném.
2019. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 he84 ***** válasza:
Bárhol a neten itt-ott. Nem olyan nehéz, csak kérdés, hogy az adott nőt érdekled-e és nincs-e épp közben már valakije. A férfi stílusától, szándákától is függ részben a dolog.
2019. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Neked nőkkel kene ismerkedni
2019. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, reggeltől estig munka, semmi szabadidő

21l

2019. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szoval..?
2019. dec. 31. 09:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet ismerkedni

Internet :)


Munkahelyen,boltban,iskolában,nagyobb szupermarketekben...stb

interneten sok helyen-különböző csoportokban (ami téged érdekel pl. állatbarát közösség ,kutya kedvelők oldala,kutyabarát közösség...stb ) barát-és levelező oldalakon ,ahol szintén ismerkedni szeretnének az emberek.

Sok sikert!

2019. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Nagyobb szupermarketekben nem lehet időt tölteni, mert ha 20 percnél többet nézelődsz, mert pl keresel valamit, azt hiszik hogy lopni akarsz. Ezen kívül a dolgozók pletykálnak hogy minek vagy ott. Pl hallottam hogy így beszélt 2 csaj mikor kimentek vevők: "ezek is 1 órát itt voltak, aztán csak 3 terméket pakoltak a kosárba..."

De azt az időt amit netezéssel töltesz, töltheted azzal hogy kimozdulsz valahová környékbeli programra.

2020. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Senki nem nézi, hogy te mennyit vagy benn egy szupermarketben.
2020. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Senkit nem érdekel hogy mit okoskodsz.
2020. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!