Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire jó ez a nőknek, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a nőknek, hogy ha szemeznek veled, adnak jeleket (tényleg, félreérthetetlen), és ha odamész hozzájuk vagy rájuk írsz faceen, akkor mondják, hogy mit akarsz, és van barátom? És tényleg van nekik.

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egodopping. A baratnöim is ilyenek. Csupan poenbol kezdenek ki az aktualis baratommal aki beveszi a horgot aztan koccoltatjàk. Jo poen tenyleg..
2019. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egó tuning, esetleg a barátjuk féltékennyé tétele.
2019. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy van barát(fülém,kérsz?)
2019. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Jobb esetben meg tudod fektetni 😃

Egyszer sikerült egy piszok jó nőt megfektetni, aki így "kikezdett" velem. Aztán visszament a pasijához akit azóta is csal.


Annyira nem jártam jól mert eleinte elhitettem magammal hogy "örülj neki hát megvolt"... csak sajnos rájöttem vannak érzelmeim is. Nehezen hevertem ki.

2019. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egonövelés
2019. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Cél nélküli flörtölgetés.
2019. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudják jó módjukban mit kezdjenek magukkal, merre meresszék a pics.... Műköröm fent van, új ájfón a zsebben, micimackós tetkó a lágyék hajlatban. Szavazati joguk megvan, me too pörög, bemondásra indul az eljárás bárki ellen nemi erőszak vádjával. Innentől kezdve maradnak ezek a játékok.

Én mondjuk egyre sem írok rá még Tinderen match esetén sem. Ha ilyen van először deritsd ki, hogy van-e már finanszírozója.

2019. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Jó pár pasi is ugyanígy flörtölget attól hogy van barátnője. Sokszor csak unatkoznak, vagy távkapcsolat, vagy túl sok munka, és ritkán látják egymást a barátnőjével. Közben meg megnéznek akit tudnak, szemeznek.
2019. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de az más ha egy férfi szemez, általában nincs viszonzás (ahhoz nagyon jó pasi kell), és nem mennek oda hozzájuk a nők (vagyis 100 ból 1). De ha egy nő szemez fake módon, akkor bizony több pasit hamis keringőre hívják.
2019. dec. 30. 23:57
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Nőket is ugyanígy átverik vele, mert úgy tesz a pasi mintha lenne valami, akarna tőle valamit, aztán a haverokkal/barátnőjével kibeszélik hogy háhá tetszem neki. Az ugyanaz, mert nyilván visszanéz a csaj ha tetszik neki, és látszik rajta hogy vevő lenne rá, mindenki látja aki ott van. Ugyanaz a helyzet lényegében.
2019. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!