Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő aki saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő aki saját elhatározással szereti a férfit (gyermeki önzetlen) szeretettel és nem vmi ráerőltetett külső tényező alapján?!?

Figyelt kérdés
Köszönöm az őszinte választ
2020. jan. 1. 01:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem "gyermeki",de önzetlen és igazi.Én önmagáért szeretem.
2020. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Mit jelent a gyermeki önzetlen? A gyermek alá van rendelve, ez nekem nem tetszik.
2020. jan. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok, hasonlóan jártam, mint az 5-ös válaszoló.


Mindig is felnéztem a páromra, bíztam benne elvakultan, hisz olyan tulajdonságokat mutatott ki felém, ami összességében „jó”-nak mondható. Amikor elkezdett gyanús jeleket produkálni, én nem vettem figyelembe, bizakodva abban, hogy nem az történik, amire gondolok.


Azóta látom a rossz oldalát, és elég rossz volt átélni ezt a párkapcsolatban is, amit úgy kezdtünk el együtt, mint egy kisgyerek, hogy mindig megmaradunk egymásnak. Nem volt elég az élettől, még a párkapcsolatokon belül is egy jó nagy pofont kaptam.


De még mindig szeretem ugyanúgy, és lassanként próbálom elfogadni, hogy senki és semmi nem tökéletes. Persze ez nem vmi egyszerű dolog, közben mintha késekkel döfködnének, és a régi hegek is feltépődnek, de az élet velejárója a fájdalom.

2020. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos én is! Más kérdés hogy sajnos egy nárcisztikus szociopatát sikerült kifogni. Sokat tanultam belőle. Akkor is túl leszek rajta, nagyjából sikerült már :)
2020. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Gyermeki,őszinte talán ilyen nincs is ilyenről csak a kereszténység beszél...
2020. jan. 2. 21:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyermeki, önzetlen szeretettel tudod, ki szeret? Egy gyerek. Egy felnőtt már szerencsére a saját érdekeit is nézi... az önzetlen szeretetnek csak a kihasználás a vége. Attól még igazi a szeretet, hogy nem úgy szeretem, hogy "tök mindegy, milyen a muksó, tök mindegy, mennyire nem passzolunk egymáshoz, tök mindegy, milyen ocsmányul viselkedik velem, cejetem és kész". Igen, vannak elvárásaim, de azért, mert tudom, hogy azok kellenek abba a kapcsolatba, hogy egyenlő félnek érezzem magam, hogy tudjunk beszélgetni, ne legyek kihasználva.
2020. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!