Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos, kövér lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, kövér lányok/nők, ti összejönnétek egy jóval, akár 25-30 kilóval soványabb sráccal? Vagy ez már kizáró tényező lenne?

Figyelt kérdés
75 kiló körüli, 180 magas srác kérdezi.

2019. aug. 30. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Rengeteg ilyen párt látni, tehát valószínűleg igen.
2019. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is párom vékonyabb 30kilóval mégis működik.:) Szóval hajrá
2019. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is 75 kiló vagyok, de csak 162 centi. Tehát arányaimban olyan vagyok, mintha sokkal nagyobb súlyom lenne, mint neked. Én csak akkor jönnék össze vékony pasival, ha biztos vagyok benne, hogy engem szeret és engem akar a súlyomtól függetlenül. Tehát akkor is, ha ilyen maradok és akkor is, ha lefogyok. Mert amúgy engem sem érdekel a másik súlya, de ha vékonyan dagi nő kell neki, felmerül bennem, hogy csak hájfétises...
2019. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Most 63 kg vagyok. De voltam 48 is és 68 is. Csakis a vékony palik jönnek be. Ez lesz akkor is, ha visszafogyok megint és akkor is, ha tovább hízom. A vonzalom nem alkat kérdése.
2019. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vékonyabb hapsikat,de nem baj az se,ha vaskosabb. De sörhas az kizáró ok...
2019. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!