Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti járnátok olyan pasival, aki szegény volt, majd gazdag lett, de megint szegény lett mert szétosztogatta a vagyonát az afrikai éhezők közt?

Figyelt kérdés

Amiket leírok, nem kamuk.


Régebben irtó csóró voltam (nem Magyarországon nőttem föl, hanem egy annál szegényebb országban. Ezért amikor BP-re kerültem, csóró voltam). A piacról vettem a hentesnél marhalépet, mert annak kilója csak 250 forint volt. Ez volt az eledelem.

Ami kevéske pénzt kaptam, azokat is könyvekre elköltöttem. Még az aluljárókban „adományt gyűjtő” cigányok is legyintettek és elmentek, amikor meglátták a szakadt pénztárcámat, amiből alig-alig potyogott ki néhány érmécske.


De azóta kockázatvállalási képességemnek köszönhetően meggazdagodtam a múltban és milliomos lettem.

Azonban már eddig is sok pénzt odaadtam az afrikai szegényeknek, mert látom személyesen és tudom, hogy ők még tőlem is sokkal rosszabb helyzetben vannak. Ezért támogatom, az afrikai szegényeket. De félő, hogy el fog fogyni egy idő után a pénzem.


Egy ilyen férfival járnátok, nők?



2020. jan. 1. 03:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, ritka buta vagy, kérdező. Afrikának elsősorban OKTATÁSRA lenne szüksége. Miért nem iskolát alapítottál inkább?
2020. jan. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És egyébként szinte hihetetlen, hogy néha milyen okosat is tudnak lenni az emberek itt. Csak nincs lehetőségük kibontakozni. Pl az egyik barátom Butkina Faso-ból autodidakta módon megtanult 4 nyelven. Komplett mondatokat memorizált első hallás után. Néhány hét internetről való angolt tanulás után már teljes angol mondatokat le tudott írni hibátlanul helyesen használva az összes time tenses-t. Hihetetlen. Egy másik pedig semmi iskola nélkül megtanult folyékonyan 3 nyelvet és néha még egyetemi tanárokat is megszégyenítően némely dolgokra egyből rávágja a választ.
2020. jan. 1. 03:17
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az még oké, hogy elosztogatod rászorulóknak, de miért a világ végére?? Itthon talán már nincs rászoruló? Nélkülöző gyerekek sokasága? Vagy te csak az afrikait látod? Szerintem maradj ott, élj velük! Fűtésszámla leglább olcsó lesz... 😃
2020. jan. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem járnék, mert egy ilyen hülyét nem fogok eltartani.
2020. jan. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert aki ilyen az hulye. A sok penzt inkabb befektetni kell valamibe ami ertelmes, hogy ne fogyjon el, aztan annyit adomanyozni, amennyi belefer ugy, hogy kozben a sajat eletedet is fenn tudd tartani egy normalis szinten. Az is boven eleg ha havi szinten elvisz az ember par ruhat valamilyen szervezethez. Ha mar mindenkepp Afrikan akar valaki segiteni (ami szerintem veszett ugy de mindegy), inkabb menjen ki onkentesnek es segitsen ott.
2020. jan. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy milliomos ma már nem jelent semmit.
2020. jan. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem azért nem járnék veled, mert adakodsz, vagy mert szegény vagy, hanem ha egyszer milliomos vagy/voltál és szétosztod, még a saját megélhetésedet is, az picit árulkodó arról, hogy nem tudod a pénzed beosztani, ami hosszú távon nem lenne jó, főleg, ha már gyerekeid is lesznek. Akkor ezeket nem teheted meg, hiszen akkor már másért is felelős vagy.

Maga a szándék nagyon szép és több mindenki adakozhatna, de mindezt mértékkel, nem a saját kárára.

Fektesd bele a pénzed valamibe, gondoskodj róla, hogy ne fogyjon el, mert akkor te is újra erre a sorsra jutsz, aztán nem hogy adakozni nem fogsz tudni, hanem megélni sem.

2020. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, bár nem tűnik anbak, akkor sem jönnék veled össze.Az nagyszerű, hogy jóindulatú vagy és jószívű, de ez már erősen átbillent a ló túloldalára. Magyarul, egy szentimentális idióta vagy.
2020. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy intelligens ember nem önt olajat a tűzre.
2020. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!