Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen átlag alatti külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen átlag alatti külsővel buliba menni, csajozni?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy ha nekem nem nagyon megy akkor másnak aki hasonlóan nem túl szép akkor annak, hogy megy.

2020. jan. 1. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mission impossible.
2020. jan. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig úgy gondoltam, hogy még a "legcsúnyább" ember a földön is tudna magának valakit keríteni(még ha a saját kategóriájában is), ha egy picit is foglalkozik magával. Nem kell itt drága dolgokra gondolni. Szimplán elég annyi, ha mondjuk az öltözködésnél figyeltek arra, hogy mit mivel vesztek fel, pl kockásat a csíkossal ne. Húzd ki magad, tűnj magabiztosnak, ez is sokat dob. Vagy ha kinézetéttől függetlenül, egy nagyon jó személyiséged van, szerintem simán van esélyed. Végső esetben meg van az a pia mennyiség...

Egyik munkatársam sajnos szintén emiatt nehezen talál barátnőt. Sőt randi partnert se igazán.

Viszont most kikupálódott, semmi pénzébe nem került, csak egy kis odafigyelés kellett és tádá, még neki is összejött.

2020. jan. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

neked nincs önbizalmad, neki meg van.


A másik nem kifogásokat gyárt, hogy ronda, hanem lesz@rja ezt és cselekszik.

2020. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esélytelenek myuhalmával könnyű. Így bátran konventrálhagok a haverokra, zenére, táncra. Nincsenek elvárások, nincs csalódás.
2020. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Sosem értettem ezeket a válaszokat, hogy tegyél magadért és blablabla.

2-es: szerinted ezeket a dolgokat a többi férfi nem végzi el? Ez csak az átlag alatti külsejűek számára érhető el, hogy vegyenek jó ruhát, legyenek magabiztosak, csináltassanak jó hajat stb? Hát nyilván ezeket minden férfi megteszi, főleg, ha buliba megy! Úgyhogy továbbra is fennáll egy szintkülönbség. Az átlag alatti külsővel rendelkezők nem tudnak mit csinálni, mert a versenytársak erősebbek.


A másik válaszolónak: A férfi cselekszik, és A NŐ DÖNT. Ami az egyik pasitól édes, jóleső, az a másiktól zaklatás. Tudod, hiába akarsz húst adni a hörcsögödnek, ha nincs rá igény.


Kérdezőnek: szerintem átlag alatti külsővel fölösleges csajozásért buliba menni. Egy nőnek nagyon fontos, mit gondol róla a környezete. Nem fog mások előtt nyíltan elfogadó magatartást tanúsítani egy csúnya férfi felé, mert az rontaná a státuszát.


Buliba a buli kedvéért járj. Mert szereted a fellépőt meg ilyesmi. Akkor nem lesz rajtad nyomás. Úgy talán (TALÁN) egyszer összejön valami.

2020. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

"2-es: szerinted ezeket a dolgokat a többi férfi nem végzi el?"


Dehogy végzi el. Lásd szanaszét kopott, stílustalan ruhák (nem pénzkérdés, turkálóból is fel lehet öltözni igényesen), elhízott/izomtalan vézna test, kikandikáló orrszőr, összenőtt szemöldök, anyu által a fürdőkád felett vágott frizura, görnyedt, "bocs, hogy élek" testtartás stb.


Egy olyan férfinak, aki ad magára, tiszteli önmagát, egyből más lesz a kiállása. Még akkor is, ha alapvetően nem egy szépfiú, hanem pl. karakteresebb vonásai vannak.

2020. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kiváló öltözködés és odafigyelés az nálam más közép iskolás korom óta megvan. Rendszerint kondiztam és sportolok a mai napig is, strandon rendszerint kapok sok irigy tekintetett férfiaktól.


Az átlag csajok mégse vesznek észre... meg úgy mindig egyedül maradok mindig.



Igen ez a környezet diktál dologot én is észre vettem, nem is próbálkozom már olyan csajoknál, őszintén minek nincs értelme, max csak szórakozik volt olyannal is dolgom.


Nagyon nem szép lányok azért akadnának de ha kicsit sem tetszik és teljesen mások vagyunk pl: ő dohányzik és szereti a mulatós meg a söpredéket én meg utálom a mulatóst meg a dohányzást akkor miről beszéljünk?

2020. jan. 1. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Drága 5ös, a 6osnak kell igazat adjak. Nem mindenki próbálja a legjobbat adni magából. Ha kikosarazza egy csaj, akkor elkezdi az összes csajt szidni, majd szarik a külsejére, mondván nem benne van a hiba.

Nagyon sok ilyen embert láttam már én is. Persze nem kell egyik oldalon sem általánosítani. De mindkettő előfordul.

Kérdezőnek: Ha úgy van ahogy mondod, akkor annyit mondok, hogy attól nyugodtan járkálj buliba és érezd jól magad. Általában akkor jön valaki, amikor nem is számítasz rá. :) Szurkolok!

2es voltam

2020. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azért jó fodrászt se könnyű találni. Rádcsesz egy sablon frizurát, ami minden második srácnak van, aztán hajrá. Ez nem így működik.
2020. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!