Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten nem kellek az átlag nőknek, azt tanácsolták ismerkedjek szórakozó helyen, szerinted van esélyem?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedés számomra nem vált be, valószínűleg az átlag alatti külsőm miatt lehet, de az, hogy még az átlag csajokat se tudom felszedni az elszomorít.


Voltam ilyen rendezvény utáni szórakozáson és gyakorlatilag észre se vettek.


5/3 kinevetett és elment, 5/2 megsajnált de ők se akartak semmit tőlem.



Volt egy kapcsolatom 1,5 éve ami 3 hétig tartott. Szerelemes lettem majd vége lett a dolognak, kifogásolta a koromat stb.


Nem vagyok az a nagyon beszédes, de részegen sikerült felszednem ez utóbbi, sajnos az lett a vége, hogy nem ilyennek ismert meg.


Buliba egyik haverommal mennék, neki sincs kapcsolata viszont mindig talál valami csajt akivel 👉👌.


25F



2019. dec. 31. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

És a buliban miért pont veled ismerkedne egy nő?


Külső?

Ruha?

Óra?

Lóvé?

2019. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy szoktál bulizni? Szeretsz? Egyedül is élvezed? Bulis lányt szeretnél párodul?


Mert ha nem, akkor ne menj bulizni, és pláne ne zaklass ott senkit a nyomulásoddal!


Máshol ismerkedj! Olyan helyen, ahol hozzádillők vannak.

2019. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. 10/5 szerintem ápolt vagyok és udvarias, de tudok lenni kemény is.

2. 10/8 jó cuccaim vannak de nem szoktam felvágni vele.

3. Órát nem hordok de van iPhone 8-am

4. Pénzt nem értem minek neki pénz? Ha prostizni akarnék akkor nem teszek fel kérdést itt.



Miért ismerkedne? Talán azért mert neki is kell valaki, pont úgy ahogy nekem.

2019. dec. 31. 14:00
 4/9 A kérdező kommentje:
2# szeretem a koncerteket de a szórakozóhelyen ahol tömegnyomor van az nem az én világom. Normál csajt szeretnék.
2019. dec. 31. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok nagy bulizó de ott márcsak a hangzavar miatt is fokozottan nehéz ismerkedni. A szórakozóhely már “nem ruha szalon hanem inkább vörös szőnyeg”-vagyis a már másutt felszedett nőket viszik oda gizdázva mutogatni a csávók. Az hogy tök egyedül egy csaj ül a sarokban aztán csak meg kell hívni valamire a sexytime-hoz az a limonádéfilm kategória.
2019. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Neten se tudok ismerkedni. Közel 5 éve próbálkozok megszakításokkal. Vissza írni se hajlandóak.Személyesen még oda se merek menni. Nem tudom mit mondjak.Már nem is tudom hogyan kezdjek hozzá.Biliba meg el se mennék ott semmi esély.
2019. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Haver dolgozni fog holnap, így lemondta... de én akkor is el akarok menni.
2019. dec. 31. 16:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mentem mert őszintén minek... nem vagyok az a társasági típus.
2020. jan. 1. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ez volt a legrosszabb amit tehettél
2020. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!