Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit segít a gyúrás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit segít a gyúrás egy férfin (tanult, diplomás), ha arcilag egy Géza N. Kristóf) a barátok köztből?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyit...
2020. jan. 1. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
A felesége szép, ennyit.
2020. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de Géza híres, tehetséges, jó dumás.
2020. jan. 1. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Látom nálad is a Barátok közt a vonatkoztatási rendszer.
2020. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hobbi szinten jártam/járok edzőterembe. Kigyúrt max fénykoromban voltam (27 évesen, 5 éve), akkor is natural szinten. (értsd 74kg voltam, viszonylag szálkásan). Most 79-82 ingadozom, nagyobb, de fedettebb vagyok. Az edzések már csak munka utáni pihenés, de nem az életem. Nem esek hasra, ha egy héten 4 van, másikon csak 2 edzéses nap. Élem az életem. Voltam nagyon vékony 58kg is 23 évesen. Mindemellett sehol nem vagyok olyan jóképű, mint az említett manusz és azelőtt is 0, azóta is nulla sikerem van nőkkel. Ha csak emiatt akarod csinálni, bele se vágj.
2020. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös ez durva. Komolyan a kigyúrtság sem segített?
2020. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Szociális készségek és lehetőségek (mennyi időt vagy nők között, pl aki naponta 200 nővel dolgozik annak könnyebb, mint aki informatikus és nincs egy nő sem), valamint az arc szerintem sokkal többet számít, gondolom én. Egy randim sem volt még.
2020. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért azt mondják, aki sportos, azt megnézik a nők. Szóval én sem értem. Persze próbálkozni kell, nem úgy van, hogy kipattintom magam és majd ők szednek fel.
2020. jan. 2. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű, hiába vagy kigyúrt...

Láttam én is sok rusnya képű kigyúrt faszit..

2020. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!