Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem vagyok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vagyok férfi, mert nem merek kinyitni egy pezsgőt?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor egy társaságban voltunk és mondták hogy nyissam ki a pezsgőt, én mondtam hogy nem merem mert nagyon durran, erre egy nő kinyitotta és azt mondta hogy milyenek a mai férfiak, a pezsgő nyitástól férfi egy férfi?
2020. jan. 2. 12:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de kicsit gáz hogy egy pezsgősuveget nem bírsz kinyitni...
2020. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Én sem merem.. Egyszer egy haverom nyitotta és olyan szerencsétlenül, hogy a mellette álló arcába szaladt a dugó.. Kórház lett a vége. Szóval én is inkább átadom másnak a pezsgőbontás lehetőségét. Ettől még férfi vagyok, természetesen nem ettől függ.
2020. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem, attól hogy azt mondod nem mered... Mi lesz akkor ha mondjuk a gyerekedet megtámadja egy kutya az utcán, elszaladsz?
2020. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy kis aggyal simán ki lehet nyitni biztonságosan...
2020. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem nagyon...

A legrosszabb, hogy egy nő alázott porig.


Bocs.

2020. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Egy nő is ki tudja nyitni a pezsgőt, ahogy a te esetedben is ki tudta. A magyarázatod a gáz. "nagyot durran"

Ha kimész az utcára és dudál egy autó, akkor is megijedsz?

2020. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 schamuelson ***** válasza:
100%

Ha igazán férfiasan szeretnéd megoldani ezt a helyzetet, akkor profi módra, durranás nélkül kell kinyitnod a pezsgős palackot. Egy halk szisszenés megengedett. A palackot nem szabad megrázni előtte. A dugót egy kendővel vagy szalvétával kell megfogni. Lassan - nem forgatva - előre hátra mozgatni. A palack nyakát és a dugót is erősen kell tartani, mert egy idő után a nyomás átvenné az irányítást. A dugót kissé megdöntve óvatosan kell a túlnyomástól megszabadulni. (Gyakorolj kölyök pezsgővel, az nem olyan combos - már a gáznyomás tekintetében! :) )

A durranástól oktalanság félni, de a kivágódó dugó képes komoly bajt okozni. Nagybátyámat egy alkalommal úgy találta szemen egy pezsgős dugó, hogy kórházba került a sérülés miatt.

2020. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva nyulak nem ferfiak.
2020. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Leszeded a külső fémes burkot (van egy kilógó műanyagdarab, azt meghúzva könnyebb ez a lépés)), rászorítasz a dugó tetejére egy konyharuhát, kitekered a drótot (érdemes már előtte rátenni a rongyot, mert előfordulhat, hogy már a drót széttekerésétől is kirepül a dugó), megfogod a dugót a rongyon keresztül a domináns kezeddel és határozott mozdulatokkal lecsavarod. Így nagyon halk pukkanással vagy hang nélkül kinyílik az üveg.
2020. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pezsgő nyitásától férfi egy férfi, de azért ez így ebben a formában igenis ciki volt.
2020. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!