Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor kezd egy nőre látványosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor kezd egy nőre látványosan sokkal kevesebb férfi nyomulni és hajtani, amint meglátszanak rajta az öregedés első jelei?

Figyelt kérdés

Most ez mindenkinél máskor következhet be, van akinél már 26 évesen van akinél 28 vagy 30 vagy 32. Nem is tudom pontosan megfogalmazni milyen ez, ez egy érzés. Tehát amikor rápillantasz valakire és azt látod, hogy fú ez már elkezdett idősödni/asszonyosodni. Ez már 10-20 év múlva szatyor lesz.

Én is ebben a korosztályban vagyok és azt látom, hogy azok a nők akik átlépték ezt a küszöböt és látszik az arcán főleg, hogy ez a folyamat elindult, annak jelentősen megcsappan a rajongó tábora, illetve ha addig hosszú párkapcsolatban volt, a pasi hirtelen eltűnik mellőle, szakítanak. Most is egy nő ismerősömet láttam facebookon, ünnepi képekkel, és azt vettem észre rajta, hogy basszus ez már idősödik. És annak a lánynak pont volt konstans pasija amióta csak ismerem, már lassan 10 éve. Minden egyes karácsonyi képen vele volt együtt, és hopp, most már hirtelen nincs mellette a pasi. Gondolom megérezte ő is azt amit én, és menekült.

Más is tapasztalt már ilyet?


2019. dec. 31. 19:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Még akkor kezdenek csak el igazán őrült módon válogatni a pasikban.
2019. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Viccelsz kisfiú? 35 vagyok, soha ennyien nem akartak velem lenni vagy utánam kiabálni, mint most. Mondjuk nem is nézek ki 35-nek. (És ezt nem én mondom. Hidd el szeretnék én stabil kapcsolatot,de ilyen kinézettel nem megy,mert komolyra nincs próbálkozó csak dugásra)
2019. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem tapasztaltam még ilyet.


És egy ismerősömnek se volt még ezzel baja.


Nálad van probléma, a környezeteddel

2019. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
"Gondolom megérezte azt amit én" te beteg vagy 😂
2019. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Orvosi/fogorvosi/gyógyszerészi körökben mozgok, csak mielőtt még azt mondanák, hogy proli a környezetem.
2019. dec. 31. 19:33
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
2# Lenne ott próbálkozó, csak egy ennyi idős nőnek már nehéz megfelelni.
2019. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére te nem öregszel.
2019. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted a pasik nem öregszenek? Azt csak szeretnék hinni. Főleg nevetségesek, amikor egy 20-30 évvel fiatalabb csajjal próbálják megfejteni a fiatalság titkát, amitől aztán éppen ennyivel idősebbnek is néznek ki. Mert hát teljesíteni kell.

Ugyanez a nőkre is érvényes.

A pasi meg nem biztos, hogy azért hagyta ott, mert telnek fölötte az évek, ezer más oka lehet. Az is lehet, hogy a nő rúgta ki.

2019. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A férfiak azok csak 40 fölött kezdenek el látványosan idősödni, addig az esetek 90%-ban ez észre sem vehető. A nők 10-15 évvel hamarabb, és ez nagy különbség azért.
2019. dec. 31. 19:41
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ma férfi vagy, nem nő? És már levitted 26-ra is 30-ról, de cukk.


Jövőre is számíthatunk rád?

2019. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!