Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogok ki ilyen hozzaalla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogok ki ilyen hozzaallasú pasikat, neten is es való vilagban is?

Figyelt kérdés

Több éve próbálkozom ismerkedni , es a pasik akik rámirnak ( mindenkivel beszelgetek , adok eselyt )

Mindegyik értésemre adja, hogy számukra szexszel indul a kapcsolat .

Egyre kihivóbb fotók kérése .

Való világban kell ismerkedni , ok , ezt gondoltam en is . Megismertemegy komolynak ( tünö ) pasit , igazi felelössegteljes ember , eleg tanult is, tisztelettel kezeltem

Par hete ramirt , hogykinyalna de azelött fotókat szeretne szóval ruhatlanul

Tehat nehogy félreértés legyen

Anyam elvan keseredve hogy a gyermeket aki tanult nö , ennyire tartjak

Mi lehet , kedves vagyok humoros, nem könnyelmu , szolid nö . Nem iszom

Negyvenet betöltöttem , elvalt vagyok , egy kamasz lánnyal


2020. jan. 2. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Légy optimista! Ha kinyalnak, az még mindig jobb, mintha le se szarnak. Amúgy meg csodálkozol, hogy 40-es emberek nem akarnak komoly kapcsolatot? Aki már megégette magát egyszer, kétszer, nem szeretné még egyszer. Te ezek szerint bátor vagy, de nem ez az általános.
2020. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
71%
Én örülnék, hogy nem a kamasz lányomról kértek fotót...
2020. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz a kérdesre es lehet nem is segítek vele, de ennek is próbáld a jó oldalát nézni.

Ezek szerint sokan tartanak vonzónak, negyvenes éveidben is kívánatosnak tartanak. Sok nő van ak nem tartja magát olyan jól mint te, ezek szerint.

Ezzel most valszeg nem vagy előbbre csak próbalom megvilágítani hogy meg ez is jobb annál mintha mindenki elutasitana mert öreges vagy

2020. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Rossz helyen keresgélsz és pláne rosszakat veszel észre. De amúgy ilyen írásképpel nem is csoda, hogy a legalját vonzod be. Egy értelmesebb személy egy ilyen íráskép után menekül. Először erre kellene gyúrnod, ha neten ismerkedsz.


Élőben meg... Azt honnan kellene tudnunk itt?

2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz embereket vonzol be. Valahogy olyanok a "szűrőid", a prioritásaid, hogy önkéntelenül is az ilyen emberek slisszolnak át rajtuk.

Te ismered magadat, te tudod, mi volt bennük vonzó, én a helyedben ezt próbálnám végiggondolni, mert lehet van egy közös tulajdonságuk, amire te buksz de ami előrevetíti az ilyen hozzáállásukat is.

2020. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En most mar mindenkinek eselyt adtam , nem buktam egyikre sem , nem volt semmi szurö
2020. jan. 2. 23:44
 7/15 A kérdező kommentje:
Az volt a vonzó tulajdonságuk , hogy rámirtak
2020. jan. 3. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy magadra vedd, online társkeresőn mindenkivel ezt csinálják. Egy éve voltam fent, 27 évesen, és ugyanilyen szövegekkel találtak be, pedig három mosolygós fotó volt a profilom, semmi mell meg fenék mutogatás. Ez nem arról szól, hogy ennyire tartanak, hanem hogy ott olyan férfiak vannak fent, akiktől ennyire telik. Élőben is csak az mer kezdeményezni, aki dgna fűvel-fával. Mostanság úgy néz ki, ha mi nők nem kezdeményezünk, akkor esélyünk nincs normális férfit megismerni.
2020. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Az interneten oké, de azt írtad, élőben is ismerkedtél, ott csak nem rád írt a fazon.
2020. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De
2020. jan. 3. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!