Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK és persze fiúk vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK és persze fiúk véleménye és tanácsa is érdekel! Miért mem tudok a mai világban normális hozzáállású lányt találni?

Figyelt kérdés
A fő problémám az az ,hogy: tök őszinte leszek most. Egyáltalán nem egozom ,mindig visszafogott vagyok, és nem kérkedek a hirmevemmel, de mindig valahogy kiderül és midnne lány azért akar engem. Hátsó szándékból ,hogy rajtam keresztül hírnevet szerezzen és pénzes legyen. Mindig mikor megismerkedem valakivel , először zárt előttem és amint jobban megnézi facen mondjuk hogy ki vagyok rögtön rámmászik. Szóval. Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálják ezt a lányok? Miért jó ez az ál dolog? Nem lenne jobb egy olyannal lenni akinek nem csak a pénze vagy a hirneve kell ,hanem a személyisége, kinézete stb? Egyáltalán hogyan találhstnák olyan partnert aki nem az általam szerzett előnyökre hajt? 17/F . Mégegy kis kiegészítés a rosszindulatú kommentek csökkentéséért: fáradt vagyok, egész nap dolgoztam ,nem tudok már helyesem írni bocsánat. Illetve nyilván fölmerül midnnekiben a kérdés hogy egy híres valaki miért gyakori sz..ozik? Hát azért mert kíváncsi vagyok mit modnanak az emberek ugy hogy nem tudják ki vagyok. Illetve még annyit hogy láttam van több hasonló kérdés is. Az enyém nem kamu, és ez az első kérdés amit kiirok a többi hasonlot NEM én írtam.

2018. okt. 4. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Miért,ki vagy te?
2018. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Igazából semmit nem tudok mondani, csak annyit, hogy sajnálom, ami veled van. Nem lehet túlságosan jó dolog úgy élni, hogy nem te kellesz nekik, hanem csak az a bizonyos plusz, ami veled jár. Egyszer majd találsz egy lányt, aki nem a hírneved miatt van veled, hanem magad miatt, a személyiséged miatt. Legalábbis remélem, hogy találsz majd egyet.

Mellesleg én sem értem ezeket az érdek kapcsolatokat. Pl ha nekem valaki nem jön be, akkor nem fogok összejönni vele valamilyen mellékes ok miatt. Ez nevetséges lenne.

16/L

2018. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azért mert a mai világban rengeteg éretlen ember van még ebben a korosztályban, amit nem lehet(vagy nehéz) kiszűrni, mert sokan megjátsszák magukat,és bizton állítják magukról hogy ők bizony már érettek(pedig nem) . El kell hogy keserítselek, de evvel nem fogsz tudni mit csinálni, mert amíg tinik(tehát a gondolkodásuk, és életfelfogásuk gyerekes, és éretlen) addig a fentebb említett hasznok megszerzése lesznek számukra az elsődleges cél. Tehát amíg korosztályunk idősebb nem lesz, és nem jönnek rá, hogy az életben vannak fontosabb dolgok a hírnévnél, addig csak ezeknek a dolgoknak a megszerzése fogja őket érdekelni. Szerintem próbálkozz ismerkedni az idősebb korosztállyal, hátha nekik már nem az efféle gyerekes célok fognak számítani, hanem te(a személyed)(17/l)
2018. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sok lány egy aranyásó csak a pénzre mennek ez van .Rzen felül vannak olyan lányok akiket nem a pénz érdekel de rajuk a legtöbb fiú átnéz ment nem rakják ki magukat nincsenek agyonsminkelve stb. és szinte biztos vagyok abban hog te is csak azokat a lányokat nézed meg .

16L

2018. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4. Válaszoló. Ki nem állhatom a sminket. Utálom! A természetességet szeretem
2018. okt. 4. 19:50
 6/21 anonim válasza:
68%
A kérdésedben benne a válasz amit keresel. Látod a "hírnévnek" ára van. De nem minden lány egyforma. Vannak kivételek, csak legtöbbször eltunnek ezek mögött a lányok mögött. Sajnos :(
2018. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát nem tudom, lehet most engem lepontoznak, de én nekem pont, hogy emiatt nem tetszenél mert "hírneved" van. De mi számít neked hírnévnek? Mármint én azt inkább ilyen közismert média szereplőknek tulajdonítanám, ez inkább népszerűség nem? Lehet én vagyok túl szörszálhasogató, de nem tudom ki vagy és eléggé túlzásnak tűnik a hírneved, meghogy mindenki csak amiatt akar téged. Mert nem hiszem, hogy nem ismersz egy nem törtető csajt se a nagy ismerettségi körödben, ha annyira közismert vagy mint mondod.
2018. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Hát ehhez annyit tudok hozzá tenni, hogy szerintem értem mire gondolsz. Tisztelet a kivételnek.

De én is ismerek sok kikent kisminkelt lányt aki csak azért akar menőbb pasit hogy pénze legyen vagy hírneve vagyis nem is pasit akar,hanem shopping pénz XD.És nem értem mire jó az? Véleményem szerint is sokkal jobb lenne olyat szeretni aki tényleg tetszik és megbeacsül. Ügye a világba sokat számít már a pénz és szerintem ezért van ez veled.17/L

2018. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Én pont olyan vagyok, aki tesz a pénzedre és a hírnevedre, és sose rak fel sminket. De ha az ember jót mond magáról, azt sose hiszik el. Sőt, a barátaim is ilyenek, mármint a legtöbb.

Te is fogsz találni ilyen lányt magadnak! Ne add fel.

17l

2018. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát engem pont nem érdekelne hogy mennyi pénze van illetve hogy híres e vagy sem. A lényeg hogy tetszik e nekem kívül és belül is egyaránt.

Lehet híres pénzes valaki ha közben belül egy senki.

Vannak normális lányok csak meg kell találni őket. :)

17l

2018. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!