Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési kudarcok oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési kudarcok oka leggyakrabban önmagunk nem ismerése?

Figyelt kérdés
Csak mert azt vettem észre, hogy sok pasi nyavalyog, amiért ő azért nem kell a nőknek, mert "túl jó fiú", aztán kiderül, hogy minden, csak nem jófiú, max. egy frusztrált kis görcs, aki puncziért cserébe eljátssza a kedves srácot. Meg ott vannak a nők, akik sírnak, hogy azért nem kellenek a pasiknak, mert "túl okosak, karakán, határozott nők", aztán öt perc csevej után kiderül, hogy nagyképű, nagyszájú, hisztis teremtmények, nem "határozott" nők.
2020. jan. 4. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az inkább a párkapcsolati kudarc. Társkeresésnél szerintem inkább az empátia hiánya az ilyen jellegű kudarc.
2020. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az is benne van meg az is, hogy nem fogják fel a szituációt, nem látják a lehetőséget, és ezért azt hiszik, hogy nincs esélyük valakinél, pedig csak félreértelmezték a "jeleket".
2020. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az önismeret hiánya is lehet ok, de szerintem nem ez a leggyakoribb. Ha valaki egyszerűen nem vonzó se külsőleg, se belsőleg, akkor teljesen mindegy, hogy mennyire ismeri vagy nem ismeri magát.
2020. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elég sok igazság van abban amit a kérdés leírásában taglalsz de azt nem tudom, hogy ez-e a leggyakoribb oka. Találkoztam mind a kettő példával már nem is egyszer.
2020. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igaz. Mint az is jól tükrözi, hogy pl. itt a kövér pasik modell csajokat akarnak, a minimálbért kereső csajok meg gazdag pasit. De még véletlenül se a saját szintjüknél keresgélnének.

A legtöbb embernek nincs reális önképe, nincs önértékelése, aztán meg csodálkoznak, hogy a kutyának se kellenek, de mindenki a hibás rajtuk kívül, pedig csak az irreális elvárásaikból kéne lejjebb adni és két lábon kéne a földön járni.

2020. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Erről szól a sikertelen életek 99%-a.

Egy álmot kergetnek, és élnek mellette olyan életet, amilyenre alkalmasak.

Az álomért meg borítanak mindent, pár óra, nap erejéig...

2020. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Akit érdekel, olvassa el "A férfinak szex kell, a nőnek szerelem" c könyvet.


Teljes fejezet van a párkapcsolati kudarcoknak szentelve férfi és női szemszögből nézve.

2020. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, illetve az igényeiket is ideák mentén keresik.
2020. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ha valaki egyszerűen nem vonzó se külsőleg, se belsőleg, akkor teljesen mindegy, hogy mennyire ismeri vagy nem ismeri magát."

De ha ismeri magát, a hibáit, legalább megpróbálhat változtatni. Pl. ha elfogadja, hogy kövér, megpróbálhat fogyni.

2020. jan. 4. 11:30
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezt rosszul értelmezed mert az oldal tele van komplexusos gyökerekkel. Bármilyen jó tulajdonságot említ valaki magáról azonnal nekimennek és el is hiszik, hogy ha ír egy szúrkálósabb választ vissza akkor ő nem is erős nő csak hisztis pcsa. Ugyan ez van férfiaknál is, ha leírod, hogy te egy értékes ember vagy egyből jönnek a komplexusos szerencsecsomagok, hogy "dehogy vagy értékes egy darab szar vagy mitől lennél értékes?" És onnastól kezdve bármit válaszol a kérdező csak a lehurrogás megy.

Szóval amiért ezt így látod az az, hogy nagyon sok nulla önbizalommal rendelkező lúzer van az oldalon akik bárkibe beleállnak aki értékesebb náluk. Akár nő akár férfi, és a saját kis lelkük megnyugtatása érdekében bemagyarázzák maguknak, hogy áhh ő nem értékes, ő csak hisztigép vagy frusztrált görcs. Én is megkaptam már ezerszer, hogy egyedül fogok megöregedni meg ugyan mitől lennék én értékes, hiába egész életemben jó, komoly párkapcsolatokban éltem. Ilyen az emberi mentalitás, hamarabb nyugtatják magukat a belemagyarázással, hogy jajj dehogy értékes a másik ember, biztos hazudik ahelyett, hogy magukba néznének.

2020. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!