Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl szégyenlős vagyok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szégyenlős vagyok. Hogy lehet ezt leküzdeni? (20l)

Figyelt kérdés

Állandóan szégyenlős vagyok egy ellenkező nemű, vagy ellenkező neműek társaságában.

Ha tesznek valamilyen velem kapcsolatos megjegyzést, vagy szándékosan kétértelműen fejezik ki magukat, rögtön elpirulok, válasz pedig nem jön belőlem, mert míg azon gondolkozok, mi lenne a jó válasz, már rég megunt téma vagyok.

Illetve sokszor nevetek, mikor kínosnak érzek egy szituációt. Nem vicces, de kínos, így elnevetem magam.

Olyan gyerekesnek érzem magam.

Két férfit is szó szerint elriasztott ez a viselkedés, a harmadik pedig már szóvá is tette. Olyan rosszul éreztem magam utána. Ebből az egyik később elbeszélgetett velem és mondta is, hogy komoly gondolkodásom van, viszont a viselkedésem teljes ellentéte.

Sokszor úgy flörtölnék, de egyszerűen megijeszt egy olyan férfi közelsége, aki tetszik. Bár ehhez lehet köze van ahhoz, hogy az önbizalmam a béka feneke alatt van.


Ennek tudatában mit tanácsolnátok nekem?

Néhányan azt mondták, hogy idővel, ha gátlástalanabb leszek, kinővök belőle.


2020. jan. 5. 01:31
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
85%

Kicsit kevesebb gondolkodás...


Nem minden olyan bonyolult, mint amilyennek látszik, szerencsére.

Mondanám, hogy sodródj néha az árral, de szerintem téged ez is zavarna.

2020. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mitől van az önbizalmad a béka feneke alatt?
2020. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az előző párkapcsolatom miatt.

Párom folyamatosan azt mondta, hogy mennyire nem vagyok jó úgy, ahogy vagyok, illetve félre is lépett..

2020. jan. 5. 01:41
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Idővel kinövöd. 20 évesen énis pirongó voltam, 26 éves koromra bárkit az ujjam köré csavartam már kacéran. Ne parázz! ;)
2020. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Írtam privátot, nézd meg.
2020. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eg nem csak úgy van, hogy makd kinősz belőle. Tenni kell érte! Tapaszgalni és sikerélményt szerezni leginkább.


Sport pl sok ilyet tartogat.

2020. jan. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak erre módszerek, hogy lekűzd.

De gyakorlással jár. A LÉNYEG :Ha valami nem tetszik azt tedd szóvá. Pl boltba ha cipőt nézel nyugodtan mond meg hogy irreálisan magas ár ez. Ne félj megmondani ha nem tetszik valami. Ha hidegen hozzák ki a kávédat akkor egyből szólj. Ha a társasházadban fúrnak akkor is kérdezz rá hogy meddig fog tartani mert pihenni szeretnél.

Ha sok ilyet csinálsz akkor oldódni fog a gátlásosság.

2020. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még valami:

Gondolom te is voltál már olyan kávézóba ahol kb suttogni kellett mert rajtatok kívül volt pár ember a helyiségben és ők csendben voltak.

Nos ha legközelebb ilyen van már csak azért is beszélj normál hangerővel. Had hallják a többiek amiket ti beszéltek. Nagyon fog zavarni ez de jó gyakorlat arra hogy lekűzd a gátlásosságot.

2020. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!