Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Logikus/érthető dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logikus/érthető dolog az, hogy tartós barátnőhiány miatt már a karrierem sem érdekel és igénytelen is lettem?

Figyelt kérdés

Eredetileg 19 évesen azért akartam egyetemre menni, hogy legyen egy olyan jó egzisztenciám amivel alapvetően vonzom a csajokat, ha már külsőre nem vagyok alapjáraton vonzó. Viszont a képességeim már nem voltak meg, közben a szüzesség miatt el is ment a motivációm és hosszú szenvedés után ki is buktam, ráadásul közben nem is dolgoztam soha. 26 vagyok és mivel az egyetem alatt és azóta se sikerült elveszítenem a szüzességem így már az se érdekelne, ha árufeltöltő, szalagmunkás stb. lennék mert ígyse úgyse lenne esélyem barátnőre, akkor meg nekem baromira mindegy mivel keresem a pénzem. Sőt az elkeseredettség miatt annyira mazochista lettem, hogy már azt se érdekelne, ha valami kemény fizikai munkában lerongyolódnék és hamarabb meghalnék. Végül is minek éljek egészségesen és nyugisan és keressek jól, ha úgysincs aki mellettem legyen, egy lelkitárs és szexpartner? Így legalább sajnáltathatom magam és értelmetlen elvárásokat támasztani magammal szemben. Ráadásul igénytelenebb is lettem mióta végleg szertefoszlottak a remények barátnőszerzés ügyben. Hetente most már csak 2-3 alkalommal fürdök, felületesen mosok fogat és tökre lusta vagyok minden téren. Elvileg minek lennék igényes, ha úgysincs aki megcsókoljon vagy hozzám bújjon?

Van köztetek akinek hasonló lett a felfogása, mint nekem?



2020. jan. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez szimplán csak önsajnálat. Ne rinyálj! Úgy meg méginkább nem fogsz kelleni senkinek, ha olyan igénytelen leszel mint egy hajléktalan.
2020. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Na ezt aztán végképp nem a nőkre kéne fogni! Szedd össze magad jóember, ha így haladsz 40 évesen hajléktalan leszel! Menj vissza tanulni!
2020. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Se nem logikus, se nem érthető. Ettől függetlenül azt kezdesz magaddal amit akarsz.


Szalagmunkásoknak is van bnőjük/felségük/gyerekük, szóval ez csak kifogás a részedről.


"Elvileg minek lennék igényes, ha úgysincs aki megcsókoljon vagy hozzám bújjon?"


Ördögi kör. Pont azért kell igényesnek lenni, hogyha jön az alkalom/lehetőség akkor ne ez miatt ússzon el. + normális embernek van igénye az igényességre, tisztaságra függetlenül attól, hogy van e bnője vagy sem.

2020. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Nem logikus, számomra pl. érthetetlen is, meg h-lyeségnek tartom.

Kinek dolgozol? Magadnak és a saját életszínvonalod fenntartásáért/javításáért, vagy egy olyan nőért, aki még nem is létezik és akit nem is ismersz még?

Nem értem, miért kell úgy tekinteni a nőkre, mintha majd ők helyre raknád a sz-ros életed, már bocsánat.

2020. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Te nem férfi vagy barátom, hanem egy rózsaszín plüss mackó. Sajnáltasd magad nyugodtan, meg tapicskolj a privát kis pocsolyádban, kb senkit sem érdekel. Legalább több csaj jut a tökös fickóknak.
2020. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem logikus, nem érthető, de annál inkább szánalmas, hogy az egész katieredet arra helyettes, hogy a nőknek bejöjjél, a helyett, hogy azzal foglalkoztál volna, hogy te mi szeretnél lenni.

Barátnőt bárhogy lehet szerezni, és hidd el, nem akarsz olyan barátnőt, aki csak a pénz vagy státusz miatt van veled.

Szedd ősszel magad, tanulj, dolgozz, saját boldogságodon dolgozz és felejtsd el azt a blődséget, hogy csak egy nő fog boldoggá tenni.

2020. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt barátnőm, engem sem érdekelt semmi. Még is voltak barátnőim. Ők voltak azok, akik tényleg szerettek. 26 voltam, mikor jött az a nő, aki így is elfogadott véglegesen akit én is tudok nagyon szeretni.
2020. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ember, ilyen szánalmas dolgot még nem olvastam. Az normális, hogy valaki akar társat és nem érzi magát teljesnek nélküle, de hogy minden amit csinálsz, legyen az sport, munka, tisztálkodás csak egy nő miatt történjen...Őszintén sajnálnám azt a nőt, aki veled lenne.
2020. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenről a csajok tehetnek. Arról is, hogy minden reggel felkel a nap és a szemedbe világít.
2020. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!