Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni aki nem felszínes, és komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány ha vele egy fiú beszélgetni, ismerkedni szeretne akkor nem veszi komolyan. Általában csak a nyomulós fiúkat veszik észre, de én nem ilyen vagyok és nem is akarok ilyen lenni. Meg ami szerintem vicc hogy sok lány akkor érzi azt hogy tetszik meg szereti a fiú ha már 2. találkozásnál lefekszik vele.

Értelmes lányt hol lehet találni?


22f


2020. jan. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes fiú tudja, bàrhol csak keresni kell. Nem minden lány ilyen mint ahogy nem minden fiú sem csak egy numerát akar...
2020. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak az számít ki hogyan nézz ki. Minden lánynak fontos. Nem lehet kikerülni
2020. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb lány komolyan veszi, ha valaki komolyan szeretne vele ismerkedni. Az utcán zaklatós "szia, szép vagy, van kedved randizni?" és a random közösségi oldalakon írkálás nem komoly közeledés. Azt nem tudom, hogy mi a baj azzal, ha egy lány hamar lefekszik valakivel. Lettek már életre szóló kapcsolatok első randin szexelésből és pár hónapos kapcsolatok évtizedes ismeretség után is. Ha a százhuszadik randin még a kezét sem mered megfogni, akkor jogos, ha nem vesz komolyan.
2020. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 30+ korosztályban.
2020. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem pont az idegesít, ha egy fiú nyomulós és nem veszi észre, hogy alig várom, hogy elmenjen már és békén hagyjon. Szóval itt meg is dőlt az elméleted. Az nem gond, ha egy kezdeményez egy srác, de más a kezdeményezés és más a nyomulás. A nyomulás idegesítő és inkább elijeszti a másikat. És tudni kell kezelni a visszautasítást is. Ha nem hát nem.
2020. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, a lényeg a kinézet, az iphone, a Guess póló meg az izom. Minden lány ilyenekkel jön össze, mert ugye aki nem ilyen az már nem ember, szeretheted te akárhogyan. Sajnos ilyen világban élünk...
2020. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!