Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak inkább a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak inkább a férfiak laza kapcsolatot a nők meg inkább komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Persze van ilyen is olyan nincs de azért az a jellemzőbb hogy a férfiak lazát akarnak a nők meg komolyat
2019. dec. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy férfinak az az érdem, ha minél több nőt termékenyít meg. Egy nőnek meg az, ha az az utód, amit neki kell kihordani és felnevelni, a legminőségibb. Biológiailag ez a magyarázata, az energiaráfordítás. Egy férfinek meggyártani egy utódot annyi, hogy valakibe beleélvez, akibe más remélhetőleg nem élvezett bele, így célba ér. Ezért verseng is a többi hímmel. A nőnek meggyártani egy gyereket sokkal nagyobb kockázat és felelősség, sokkal több időt és energiát igényel, ezért megválogatja, hogy kitől legyen terhes és minek a gyerekét hordja ki.


Mondom, ez az evolúció, gyerektartás, óvszer és egyéb emberi tényezők nélkül.


De ha ennél maradunk, a nőknek, mint passzív félnek sokkal több kockázat marad, mint a férfiaknak. Nehezebb elérni az orgazmust, ha a másik nem figyel rájuk, a passzív fél jobban ki van téve a betegségeknek is, ha teherbe esik, az is rámarad... Kinek éri meg ez? Senkinek, csak a pasinak, aki könnyen eldurran és megy tovább.

2019. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez szerintem fordítva igaz.
2019. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
A nők a biztosat keresik aki mellett ingyen lehet lakni/élni.
2019. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:
16%

A férfiak máshogy gondolkodnak,mint mi nők.

Aki nem a ri*@nc kategóriát erősíti,vagy a hasonló véleményt,mint a férfiak,azon a véleményen vannak,hogy találjanak,egy társat,akivel megállapodhat,összeházasodhat,családot alapíthat.

A férfiak azon a véleményen vannak,hogy"egyszer élek" akkor már ráérek később is megállapodni.

Van az a tábor,aki komoly kapcsolati csalódás miatt akar lazát.

Ismerek olyat is,aki azért van lazában,mert nem sok tapasztalata van a nőknél,és neki most így jó laza kapcsolatban.

2019. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy általánosítás. Saját környezetemből kiindulva azt látom inkább ,hogy pl. az összes haverom komoly kapcsolatot akar/akart, de szinte minden esetben a csajaik voltak azok akik kiléptek ebből a kapcsolatból valamilyen mondvacsinált indokkal, és/vagy félrkeféléssel. Szóval nem igaz, hogy a férfiak általában laza kapcsolatot szeretnének. Én akit ismerek mindenki komoly kapcsolatra vágyik, maximum nem jön neki össze, és örül ha egyáltalán egy laza kapcsolatot sikerül kialakítania.
2019. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyetértek. Sajnos kezd elbillenni ez a dolog a nők felé. Egyre több fiatal nőnél tapasztalom én is, hogy nekik nem lényeg a komoly dolog, el vannak a lazával is vagy esetekben kimondottan azt keresnek. Természetesen tisztelet a kivételeknek. De egy kapcsolatban is egyre több nő kezd hűtlen lenni (sokszor bűntudat nélkül). Nyilván, ha egy kapcsolat nem úgy működik ahogy működik (mert valamelyik fél valamiért mégsem boldog benne igazán, annak van kiváltó oka), mindkét fél felelős érte, de én a társkereséseim során meg nem tudnám számolni hány olyan nőbe botlottam akiről kiderült, hogy párkapcsolatban él. Viszont szakítani nem akarnak a férfivel, mert ő mégis csak egy biztos pont az életükben (és majd akkor szakítanak, ha találtak valakit komolyra, addig csak félre szexelgetnek) vagy pedig csak szimplán nem tudják, hogyan álljanak oda elé, hogy elmondják mi a helyzet, mert azzal megbántanák őt (vicces kifogás, mintha a megcsalással nem bántanák meg pfff).


Mielőtt nekem esnének itt nők, tudom jól, hogy férfiak között is sok megbízhatatlan van, de ne legyünk álszentek, a nők között is ugyanannyi van.

2019. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy terhesség nem egy éjszakára szól, és még mindig a nő lesz terhes, nem a férfi.
2019. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!