Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha sehol nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha sehol nincs lehetőségem lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, dolgozom már. Bulizni nem járok, meg szerintem ott nem is nagyon lehet normális kapcsolatot találni. Neten meg szinte lehetetlen. Meg nem vagyok az a típus aki csak úgy leszólít, és el kezd beszélni idegenekkel.

Meg nyilván volt már hogy ismerkedtem lányokkal, de egy idő után nem tudom hogyan közeledjek felé. Meg akarnám érinteni, puszilni, de mintha valami visszatartana. Nem vagyok valami beszédes, így nehezen tudok közel kerülni bárkihez is, gondolom ha nem ilyen lennék, akkor könnyebben mennének a testi dolgok is.

Erre mi a megoldás?


2020. jan. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
" neten meg szinte lehetetlen" rossz hozzààllàs, és hülyeség is. Szàmtalan ismerősöm neten ismerkedett meg a pàrjàval. Férfiak és nők. ( Én is) Aki akar, talàl pàrt.
2020. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, az önbizalomhiányod ami visszatart. Úgy olvasom, hogy időd lenne ismerkedni. Keress olyan hobbit, ahol sok nővel fogsz találkozni.
2020. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok itt csak ilyen válaszokat kapsz majd hol bárhol meg stb. Ne várj csodát..
2020. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kell mozdulni. Nem csak buli létezik. Van introvertált elfoglaltság is csomó, ami lehetőségetteremt az ismerkedésre. Társas sportok pl,vagy valamilyen hobbi,társasjáték estek,túracsoportok.

És is terneten is lehet ismerkedni, még neked is!


Buliban is lehet normális kapcsolatot találni, de nem nekedvalóval. Ő extrovertált lesz, és nem illetek össze.

2020. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó hulyesegeket ír buliban nem igenehet normális kapcsolatot találni. Szórakozóhelyen biztos nem.
2020. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz mindenhol.
2020. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!