Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen úgy barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen úgy barátnőm ha lehetőségem sincs ismerkedni?

Figyelt kérdés

Élőben nem tudom hogyan kéne. Neten tudom de ott meg egy olyan lány sincs aki ismerkedni szeretne.

Pedig nem nézek ki rosszul.

Tényleg nem tudom hol ismerhetnék meg egy lányt. Mindenki azt mondja hogy ez teljesen véletlen szerű hogy hol találkozik össze az ember a párjával, de hogy nekem még 23 évesen sem volt barátnőm azért kicsit idegesítő.

Neten találhatok barátnőt, vagy csak élőben? Mert ha csak élőben van esélyem ismerkedni akkor nem valószínű hogy lesz barátnőm, max 30-40 évesen de akkor sem biztos.


2019. júl. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te a holdon élsz egyedül?

Mert a leírásod alapján még csak boltba sem jársz ugye...

Mert amennyiben igen, vagy utazol tömegközlekedéssel, emeld fel a fejed, a telefonodról vedd le a szemed, és nézz körül...

2019. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2019. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2019. júl. 5. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ásd el magad a föld mélyére, hátha ott összetalálkozol álmaid asszonyával.


Budapesten élsz, de állításod szerint nincs lehetőséged ismerkedni.


Oké, téged se az eszedért fognak szeretni.


Sok rinyának sok az alja. Nem a kifogásokat kell keresni, hanem kimozdulni a négy fal közül emberek társáságát keresni.

2019. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kimozdulni a négy fal közül emberek társáságát keresni


Pont ez a baj hogy nincs kivel kimozdulnom, meg félek megszólítani lányokat.

2019. júl. 5. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjél pszichológushoz.
2019. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más vidéken el ott tényleg nincs lehetőség. De nálad lenne mégis sírsz
2019. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!