Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedem fiúkkal, elkezdü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedem fiúkkal, elkezdünk beszélgetni, minden jól megy, aztán hirtelen minden kapcsolat megszakad? Mi lehet a probléma? Miért nem tud átlendülni semelyik ezen a bizonyos ponton?

Figyelt kérdés

Akár buliban, akár iskolában, akár mindentől kötetlenül megismerek egy fiút, teljesen jól elbeszélgetünk, aztán chaten is, úgy érzem sínen vagyok, érdeklem, ő is érdekel engem, aztán hirtelen abba marad minden írogatás. Nem keresnek, ha én keresem őket, kellemetlenül jön ki az egész szituáció.

Sose képes átlendülni ezen a holtponton egyik ismerkedés sem. Nem lesz belőle randi, csók, szex pedig nagyon vágyom rá. Egyszerűen mindegyik fiúnál ez történik. Hol keressem a bajt? Kinézetem, személyiségem? Anyukám csak annyit mondd, engedjem el, minden jön akkor, mikor a legkevésbé számítok rá.

Meg berezelek, ha meglátom milyen jó kapcsolatot ápol egy adott fiú a lányokkal.

Mi a baj? :( 19 éves lány.



2020. jan. 7. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Mert egy értelmes pasi sem szereti az egyoldalú kapcsolatokat. Ami lehet, hogy szép és jó, ameddig loholok a csaj után, de amúgy meg akár meg is dögölhetnék, az se érdekelné, mert neki leszáradna a keze, ha két rohadt szót magától írna.

Akkor már inkább keresek egy olyan lányt, akiről látom, hogy nem csak én érdeklődöm utána. Akinek nem "kellemetlen", hanem természetes, hogy ha valakit kedvel, akkor keresi.

Igen, persze, lehet, hogy kölcsönös LENNE a dolog, csak épp a csajszi dedós módon játszmázik. Hát kérlek, én az őszinteséget akkor is többre értékelem, mint az ilyen beteges, hazug játszmázásokat.

2020. jan. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másnak nem jön ki kellemetlenül, ha kölcsönösen jó viszonyt ápol egy pasival.
2020. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy jön ki kellemetlenül, hogy keresem őket, és finoman próbálnak lekoptatni. Pedig nyomulós egyáltalán nem vagyok, ribis sem, olyan aranyközépút. Legjobb haverom mindig azt mondja, ilyen nők/ lányok kellenek az életünkbe, mint te. Nos akkor mi lehet a baj?
2020. jan. 7. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy kis pszichológiai játék, amikor szándékosan nem keres a pasi egy ideig. Ezzel bizonytalanságot okozva és felkelte az érdeklődésed.

Valószínűbb, hogy vagy unalamas vagy, vagy nem mutatsz megfelelő érdeklődést vagy úgy érzik, hogy egy helyben áll a dolog és inkább tovább mennek.

Igazán ebben csak olyan tudna segíteni, aki közelről ismer, vagy az egyik srác, akivel így megszakadt a kapcsolat.


Mindenesetre ne érezzed cikinek, ha te keresed. Naponta egyszer kezdeményezzél te egy beszélgetést.

2020. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben
2020. jan. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!