Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tartanak sokáig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartanak sokáig az interneten megismert kapcsolatok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok nem volt még barátnőm mert élőben nem voltak nagy sikereim és nem is vagyok az a nagy csajozógép ezért neten szoktam beszélgetni/ismerkedni. Volt több ilyen eset is de minden alkalommal ugyan az lett a vége, semmi. Egyszerűen abbamaradt, nem értem miért. Van amikor még az elején gördülékenyen meg csomót tudunk beszélni majd semmi, egyerűen nem tudunk miről. Van amikor el akarom hívni valahova ő nem akar meg ilyenek. Nem kérdeznek vissza nem érdeklődnek felőlem. Miért? Lányok, ti eleve úgy álltok a netes beszélgetésekhez, hogy tudjátok nem lesz belőle semmi/nem is akartok? Nincsenek olyan lányok aki hasonló helyzetben van mint én, hogy keresne de csak rossz tapasztalatai vannak és nem talál normális párt?

2018. júl. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is jártam már párszor így, de nem mindig van ez. Most egy olyan sráccal beszélgetek, már lassan 2 hónapja, akivel viszonylag kevés közös van bennünk. Csak ismerkedésnek indult, de nagyon jól megértjük egymást. Mikor az elején kiveséztük az összes ismerkedős témát, valahogy mégis tudtuk folytatni a beszélgetést. Midig beszámolunk egymásnak a napunkról, majd valahogy előjön egy oda nem illő téma és már meg is van a délutáni "program".

Ha megtalálod a megfelelő lányt, akkor nem lesz ilyen téren gondod.

16/L

2018. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért amiért a valóságban létrejött kapcsolatok esetében is. Hogy a felek hazudnak egymásnak. Interneten akár jobban mehet a hazugság. Aztán persze idővel kiderül az igazság, amitől a másik fél azt érzi hogy őt nem vették komolyan ha nem voltak őszinték vele.

Hölgyek mondták, hogy az embereknek az interneten olvasható soraikat nem lehet komolyan venni, így akkor sem feltétlenül hiszik el ha igaz valami. Nekem szokott sikerülni interneten is. Viszont az elején mindig volt egy kölcsönös bizalmatlanság, például hogy én nem-e egy pocakos öregúrral vagy egy 85 éves nagyival levelezek. Ahogy a hölgy is kételkedett az első soraimban de aztán mikor rájöttünk hogy őszintén az igazat írogatjuk egymásnak, beindultak az események. Persze volt olyan is hogy egy "hölgy" néhány mondat után nem válaszolt. Ennek oka sejthető: Az a "hölgy" a férfi nemével vagy a 85 éves nagyi korával nem illett hozzám. Vagy azért mert az a "független hölgy" a valóságban egy 3 gyerekes féjezett anyuka lehetett.

2018. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 - köszönöm a hozzászólásodat, nagyon hasznos volt :) igen, ez lenne az álom. Volt olyan lány akivel több mint egy hónapig beszélgettünk napi több órát majd mikor el akartam hívni valahova ő nem akarta:/ ez már az a pont volt hogy elégge kifulladtak a történetek és ideje lett volna élőben találkozni. De hát nem:/ de örülök, hogy neked ennyire összejöttek a dolgok:) há igen meg kéne már találni de csak rossz tapasztalataim vannak:/

#2 - na na nyugi, nem ilyesmire utalok, tudom, hogy kivel beszélek nem járok ilyen chatszobákba meg ilyen társkeresőkre. Facebookon szoktam beszélgetni ott tudom és látom is hogy ő az. Nem erre voatkozott a kérdésem hanem miért csak ideiglenesek ezek az ismeretek://

2018. júl. 11. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:

En a pasim ezen az oldalon ismertem meg tavaly aprilis 5-en,

Julius 29-en talalkoztunk pesten. O Sopronban, en somogy megyei faluban lakom.

A taliig minden nap irtunk egymasnak cuki dolgokat,3 hettel kesobb mar szerelmes voltam.

A tali elott nagyon izgultam, mikor a vasutallomason meglattuk egymast nagyon jo erzes volt megolelni.

Azota 8szor taliztunk 3-3 napra. Holnap megyek hozza 1 hetre:)

29-en 1 eve leszunk egyutt. :))


18/L, 19/F

2018. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én másfél éve ismertem meg egy fiút anotalkon. A teljes véletlennek köszönhető, hogy pont mi ketten kerültünk egy chatszobába. Bevallom eleinte nem különösebben szimpatizáltam vele, magamhoz képest túlságosan vagánynak tartottam vagy nem is tudom... Aztán valahogy úgy alakult, hogy még a mai napig is tartjuk a kapcsolatot napi szinten és őszintén szólva, egyre jobban kezdem megkedvelni. Augsztusban fogunk is találkozni. Egy baráti találkozásnak indul, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. :) 17/L
2018. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak én vagyok így, de kb az első 20(!) mondatból/ levélből biztosra tudom állítani, lehet-e a dolognak jövője. Ebben benne van az írásstílus, a képcsere (senki ne álltassa magát, sokat számít a vonzalom), hogy érdeklődő-e a másik, és hogy vannak-e közös pontok köztünk. Ez 99%-ban elbukik és legszívesebben közölném, hogy bocs de nem fog menni. Viszont engem is annyian visszautasítottak már hogy ilyen bunkó nem leszek. Úgyis elveszti felém az érdeklődését pár nap alatt.

Eddig ketten voltak innen akikkel az első levélváltások után tudtam, lehet több a dologból. Ezeket hosszú levelezés és találkozás követte, de egyik sztoriból se lett happy end.


Ismerkedni ezért is NEM tervezek, mert már több tucat felesleges kört futottam olyanokkal, akikkeleleve éreztem, hogy halott ügy.

2018. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak interneten keresztül megismert fiú ismerőseim vannak, de többségükkel már nem beszélünk. Szerintem a személyes kapcsolat hiánya lehet az oka annak, hogy nem tart sokáig. Felém egyébként úgymond élőben, személyesen nem lépet még egy fiú sem. 17/L
2018. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!