Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos kinézetű, magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű, magas testalkatú, introvertált személyiségű fiú hol keressen barátnőt?

Figyelt kérdés

Élőben nem találok hozzám hasonló lányt, meg nem sokat vagyok emberek között.

Neten melyik oldalakon van esély?


2020. jan. 7. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Sehol.. 30F
2020. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
A női zuhanyzóban.
2020. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A seggemben. Hát nem igaz, komolyan. Menjél emberek közé, szerezz barátokat, a remetéknek semmilyen oldalon nem terem babér...
2020. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem nézel ki marha jól, akkor sehol nem találsz. Hiába mondja a legtöbb nő, hogy szerinte átlagos pasival van, marhára nem. A többség nem is veszi észre, hogy állandóan csak helyes pasikkal veszik magukat körbe. Rá fogják a pasijukra, hogy átlagos és de messze van az átlagtól.
2020. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Előző 56%-os vagyok: 10 éve keresgélek, soha nem volt még komoly kapcsolatom. Állandóan azt kaptam, hogy csúnya vagyok, meg hogy senki esete nem vagyok.

Tudom nem nézek ki jó, de azért ez már több a soknál. Túl nagyra teszik a nők a lécet, azzal, hogy állandóan csak helyes pofijú kis homo gyereket keresnek állandóan.

2020. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Randa nő tuti nem veszi körbe magát 10/10-es pasikkal vagy ha igen akkor teszi ezt szingliként. Azért ne fogjunk már mindent arra, hogy a nőknek csak a legjobb fizimiskájú pasi kell. Kéne persze csak megkapni nem fogják, maradnak nekik az átlagos pasik akik ha nem ezen a síkon elmélázva totojáznának akkor lehetne csajuk...
2020. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Sehol nem lehet így.
2020. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Az a hiba, hogy nem vagy sokat emberek közt, így nem fogsz találni senkit.
2020. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!