Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 195 cm magas férfiként magamér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195 cm magas férfiként magamért már nem is szeretnek és csak a magasságom számít/főleg komplexusos nőknek jöhetek be? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre 80%-ban két fajta lány típusnak szoktam tetszeni:

-a nagyon magas 180 körüli/felettieknek, akik rá sem néznek a saját maguknál, de lehet 190-nél alacsonyabb férfiakra

-a különösen alacsony 165 centinél kisebb lányoknak, akik néha mondják, hogy zavarja őket a saját alacsonyságuk


Na most ezzel még nem is lenne baj, mert van nemi életem és voltam már tartós szerelmi kapcsolatban, de sokszor jön elő bennem ismerkedéskor, hogy lehet nem is én tetszem a lányoknak, hanem a magasságom, és hogy azon kívül lehet nem is annyira vonzódnak hozzám más okokból. Azt mondanám helyes vagyok, sportos, vannak életcéljaim, jó szakmám van, és viszonylag viccesnek és tökösnek mondanám magam, de ez mégis ott van a fejemben. Szerintetek ezt csak beképzelem és amúgy tetszem belülről is a lányoknak? Vagy tényleg azzal hogy magas vagyok mást már nem is várnak el igazából? Ez eléggé foglalkoztat, hogy mi lehet az igazság. Szeretném azt hinni, hogyha 10-15 centivel alacsonyabb lennék, akkor is még vonzó lennék egész sok nő számára. Nők és férfiak véleménye is érdekel. Lehet csak túlgondolom a dolgokat, lehet hogy nem

27/F


2019. dec. 26. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan, hogy a nőknek komplexusuk van az alacsonyság miatt, mert az nem nőietlen.
2019. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem csak túlgondolod a dolgokat. Persze nálam, meg a lányok többségénél, egy plusz dolog az, hogy magasabb vagy, fel lehet venni magas sarkút de ennél többet mi sem gondolunk nagyon bele...

Nyugodj meg, ha 190-185 lennél, ugyanúgy tetszenél másoknak😁

19/L

2019. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
2-es! Csak mi volna akkor ha 175-180 között volna, mint a férfiak nagy többsége mert az átlagmagasság e körül van.
2019. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
2esnek azok a férfiak kiesnek a látóköréből, ők számára mintha nem is léteznének ez ennyi
2019. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 gublug ***** válasza:
100%
Bekepzeled.
2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Andi80018 ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs, hogy kizárólag a magasságod a vonzó. Ez kevés egy kapcsolathoz azért. :-) Természetesen nagy előny, ha egy férfi magas, de valószínű a személyiséged is tetszik a lányoknak, a kisugárzásod. Nem hinném, hogy a helyzet más lenne, pl 182 cm lennél. :-D
2019. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
185cm vagyok nő létemre, és volt már hogy tetszett külsőre egy 190cm körüli férfi, viszont amikor elkezdtünk ismerkedni teljesen kiábrándultam, mert nem olyan volt a személyisége, mint gondoltam. Szóval valószínű ezt beképzeled, mert fontosabb a legtöbb embernek a belső.
2019. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a magas ffiak tetszettek mert vedve ereztem magam, ferfiasnak tart stb.ehhez kepest az elso kapcsolataim kind egymagasak voltam velem- mert vegul a szemelyiseg győzött. Persze ez lehet egy lanynal preferencia mint egy ffinal mondjuk a nagy mellek szeretete de azért nem csak ilyen sarkosan zajlik az ismerkedes, tobb szempontot figyelembe vesznek altalaban a felek.
2019. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez alapján egy vékony vagy egy nagymellű nő meg azt gondolhatja hogy biztosan csak emiatt tetszik a férfiaknak és nem maga miatt.

Amúgy nekem a vonzó férfi magasság 170-180 között van, nálam már a magasságod miatt kiestél volna (nem mintha az én véleményem számítana, ezt csak arra fel írtam hogy csak a magasságod vonzza a nőket. Van akit ekkora magasság már taszít, és ha össze is jönne veled, akkor ennek ellenére és nem ezért.)

2019. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel azon is törhetnéd a fejed hogy mi van ha csak azért tetszel a lányoknak mert jól nézel ki vagy mert jó szakmád van stb. A magasság lehet előny is, hátrány is, de normális nőnél nem ez a mérvadó. Ha tartós kapcsolatot keresel és a bőség zavarában esetleg bepánikoltál, nyugodtan hagyj időt a megismerkedésre és ha összehoz az élet valakivel akivel megéri foglalkozni, ilyen kérdések eszedbe sem fognak jutni! Ui.: 180 cm vagyok és habár ennél a magasságnál általában nagyobb az érdeklődés a magasabb férfiak iránt, előfordult hogy nálam jóval alacsonyabb férfi keltette fel a figyelmem. Aki fontossági sorrendet tud tenni külső és belső értékek között annak eszébe sem jutna belehabarodni valakibe csak mert magas. 22/N
2019. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!