Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na valjátok be, ki van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na valjátok be, ki van itt társkeresési célbol?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is!
2020. jan. 7. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
39, férfi. Miért baj az, ha az ember nem zárkózik el a lehetőség elől? Mintha valami bűncselekmény lenne, amit be kell vallani.
2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Én nem, bár én úgy vagyok vele, hogy sehol sem zárkózom el az ismerkedés elől, ha szimpatikus a másik fél. Szerintem hülye aki ezt teszi.


Erre remek példám, hogy volt pár randim egy olyan lánnyal, bár igaz, hogy végül nem alakult ki semmi több akit reggel ismertem meg a vegyesboltban ahova mindennap jártam, mert az volt közel a munkahelyemhez. Minden reggel majdnem ugyan azt vásároltam. Megvettem a szalámis zsemlémet a kakaómat és a kinder pingumat és egy idő után meg jegyzett magának a lány. Akkor vettem észre, hogy lehet szimpatikus lehetek neki amikor már egyesével adta oda az aprót a kezembe, hogy közben beszéljünk. :D

2020. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Én elzárkózok minden lehetőségtől. Kedvenc időtöltésem a négy fal között lenni. Remélem egyedül is öregszek meg, végtelen nyugalomban és gazdagságban. Éljen a szingli lét. :) F
2020. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Én sem, nem érdekelnek a nők. A férfiak sem. Nem is tudom, mit keresek ebben a kategóriában. Félrekattintottam, úgy tűnik.
2020. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gublug ***** válasza:
12%

Volt egy kerdes valahol ahol egy csomo no azt mondta h Elony lenne ha a pasija nem akar soha gyereket.

Na en erre a lanyokra mind rairtam es megkerdeztem (nyilvan ismerkedesi szandekkal) hogy TE MÉ NEM AKAROL,TE? meg azt is kerdeztem hogy HÁNY ÉVES VAGYOL, HEE?

7-8 lanybol 2-3 valaszolt :(

Nyaff

2020. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha férfi vagy senki nem fog neked visszaírni.

Ha nő vagy akkor válaszonként kapni fogsz 4-5 privátot is, ha pedig kicsit huncutabb kérdést felteszel, akkor akár 20 is jöhet.

2020. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Én csak barátkozok itt, az sikerült is.
2020. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Rockarc ***** válasza:
49%

#6

Nem vagyok no, megis sokan irnak nekem, neha alig gyozok valaszolni. Pedig en sose kezdemenyeztem privatot. Sejted mar, hogy hol lehet a hiba a matrixban?


43F

2020. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Én max csak beszélgetek itt.
2020. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy írnak neked Rockarc. Álmodik a nyomor. Na, nekem írnak a nők. 🙂
2020. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!