Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekülnek el az igényei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek el az igényeim miatt a férfiak, ezek olyan nagy igények lennének?

Figyelt kérdés

Mikor kérdezik a férfiak hogy mik az igényeim akkor őszintén elmondom hogy legyen magabiztos, bátor, vagány, határozott, céltudatos és kedves

Mikor ezeket az igényeket elmondom hirtelen eltűnnek a férfiak, nem beszélnek tovább velem


2020. jan. 11. 15:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Hogy nézel ki?
2020. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert úgy érzik, nem őket keresed. Mindenkinek vannak nehéz napjai, mindenkinek vannak problémái. Az alapján, amit az igényeidről írsz, az jön le, hogy aki melletted van, annak mindig, minden másodpercben erősnek és dominánsnak kell lennie. A férfiak is emberek.
2020. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj nincsen az igényeiddel. Te is megfelelsz az igényeiknek? Többnyire itt van a kutya elásva, hogy az egyik fél nem hajlandó, de a másik viszont legyen az.
2020. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Ezek nem igények hanem elvárások. Egy férfi átlát ezeken, hidd el. Inkább azzal foglalkozz hogy mi az ami fontos, ne azzal hogy mi kellene a számodra tökéletes pasihoz. Nem azt mondom hogy össze kell állni csak úgy akármilyen emberrel, mert nyugodtan válogathatsz, csak azt nem értem hogy miért ennyire meglepő amikor ők válogatnak? Szívük joga, sőt én úgy tudom a nők egy kicsivel többen is vannak mint férfiak.


21/N

2020. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen alapelvárások, de gondolom nemcsak ennyi van. A hűség, tisztelet, szeretet, kompromisszum, kommunikáció épp annyira fontosak, mint amiket felsoroltál.


Akik elmenekültek, őket ne bánd, nem mindenki szereti az olyan nőket, akiknek határozott elképzeléseik vannak.

2020. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Én megértem a férfiakat is. Mindenki elvárja tőlük, legyenek bátrak mint egy tigris, kinézetre izmos tarzan, legyenek ambíciózuak mint egy top menedzser és persze legyenenek védelmezők mint batman egyszerre, miközben nekik is meg vannak a saját kínjaik. Iszonyatos kevesen nőnek fel egészséges légkörű családban, rengeteg az elvált gyerek. Nincs megfelelő apa minta, mert tróger vagy nem is ismeri, az egyedül nevelő anyák meg vagy agyom ajnározzák, vagy nem kapnak elég figyelmet.

A legtöbb ferfinél nem anyagi gondok vannak hanem inkább lelki hátterűek. Nekem sem trtszene ha egy pasi felsorolna rlőször öt olyan tulajfonságot amivel én tudom, hogy nem rendelkezem.

2020. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6. Igen kicsit megértem én is a férfiakat Most hogy így mondod
2020. jan. 11. 15:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az van, hogy "ez alap!", de értékelve nincsen, hiszen ez az alap. Attól, hogy valami alap, még meg lehet becsülni, lehet értékelni, hiszen alap nélkül felépïtmény sincs. Mint egy pohár tiszat vizet, friss levegőt vagy egy falat kenyeret...
2020. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

#8

Az egészség is alap, annyira természetesnek veszik az emberek, de sz.rnak saját egészségükre, nem tesznek semmit a megelőzés érdekében, immunrendszerük erősítésére, de panaszkodnak mikor betegek.

Pedig a megelőzés sokkal egyszerűbb és olcsóbb, mint a betegségből való felépülés.

2020. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Talán azért mert ezek a tulajdonságok inkább egy kisebbségire jellemzőek és nem egy komoly kapcsolatot akaró férfira. Te nem egy szép jövőképet szeretnél csak egy hülye bikát akivel henceghetsz.
2020. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!