Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 45-50 évesen is lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 évesen is lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 22 éves vagyok, de kíváncsi vagyok hogy annyi idősen mennyire szűkülnek be a lehetőségek.
2020. jan. 11. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Én 45 vagyok, hosszú betegeskedés után most kezdek csajozni. Mondjuk nekem nem ugyanaz a korosztály a csaj, ami neked.:) Számomra egy 42 éves nő a csaj, a 20 évesek meg a gyerekek. De ugyanúgy eljárok bulizni, táncolni, bárokba, mindenhova. Oké, tini diszkóba nem.
2020. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


És te a hozzád hasonló korosztállyal ismerkedsz, ők tetszenek? Gondolom nem 25 éves lányokkal ismerkedsz.


És tetszenek neked, a 45-50 éves nők?

2020. jan. 11. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolkodsz 25 év távlatában? Gondolod addig elsiránkozol itt?
2020. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban fölösleges ezen most gondolkodnod!Honnan tudod,hogy Te 40-50 évesen is párt keresel majd? Ha házasságban élsz, családod lesz, nem kell ezen törnöd a fejed.


Egyébként meg minden korosztályban lehet ismerkedni, még idősebbek is alakítják az életüket.

Kellő bátorság, nyitottság kell hozzá, és tisztában kell lenni a lehetőségekkel.

Pl. ahogy egy előző válaszoló is írja: nem huszonévesekkel ismerkedik.

2020. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám 60 évesen van most új párkapcsolatban.
2020. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lehetne? Életszakaszok vannak. Egy idő után kiöregszik az ember. Ezért is félnek annyian, hogy egyedül maradnak, és ezért maradnak valójában ennyien egyedül. 35, de max 40 éves korára ha az ember nem talál párt, akkor annyi. Sietni kell.
2020. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os,ez tévhit. Udvaros Dorottya apukája 95 éves. Azt nyilatkozta,hogy 10 éve talált párt és boldogok.

Nincs korhoz kötve az ismerkedés. Van aki fiatalon is nehezen talál párt és van akinek ez idősen is megy.Aki megözvegyül,gyerekei távol élnek, nem akar egyedül maradni,és az egészsége is lehetővé teszi,kapcsolatot alakít. Általában nem idegennel, inkább az ismerettségi köréből.

2020. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!