Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen van még értelme próbálkozni csajozni? Sose volt sikerem.

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ne viccelj, épp az aranykorban vagy. 30 évesen félgőzzel havi 2-3-4 huszonéves lányt simán felszedek lazább kapcsolatra. Kicsit változtatnod kéne a megközelítésen, megjelenéseden, stb.
2019. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
30 év alatt rájöttél, hogy mi nem működik. Most próbálj ki más dolgokat.
2019. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is 31 leszek, és nekem sincs sikerem. Én már rég feladtam. Szórakozni nem járok, nem szeretek.

Meg beszélgetésbe se vagyok jó. Úgy nőttem fel, hogy csendes típus voltam, nem szeretek annyira trécselni, szövegelni. Szerintem esélytelen, hogy legyen bárkim is még az életembe valaha is.

2019. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
ne csináljátok ezt srácok,találjátok 1 nőt és csináljatok neki sok-sok gyereket,mert különben kihal a nemzetünk.
2019. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

#4: No para, a nők kézben tartják a helyzetet! Összejönnek valami apának alkalmatlan pasival, felcsináltatják magukat, a "nemolyannaktűnt" apa pedig lelép. Nemzetünk jövője biztosítva van a sosehibás egyedülálló anyák miatt!

- Budaházy Edda

2019. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

#3-as vagyok: Nem akarok gyereket. Talán egykor még akartam volna, amíg 14 éves koromtól nem lakott itt folyamatosan az akkor még csak 5-6 éves keresztlányom, akit anyám nevelt.


Aztán a sok, véget nem érő sok sok csalódás után, már úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék gyereket.

Meg nem is lenne kivel csinálni, mert nem jövök be a nőknek, és ezért egy se tekint rám férfiként.

Nem kellek nekik, ez van.

2019. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én lassan 39 leszek, és mindig félénk, visszahúzódó voltam. Olyan kevés lehetőségem volt, hogy meg sem tudom mondani, hogy mennyire jövök be a nőknek. Annak az alig párnak nem jöttem be. Hogyha egy varázsló mindig idehozna nekem egyet időnként, akkor már okosabb lennék. Beszélgetni még úgy ahogy tudnék velük, meg talán bókolgatni nekik. Gyerek az nekem sem kéne, ha csak rajtam múlna.


1-es, ezt te hogy a viharba csinálod? Igazából én is ezt csinálnám valószínűleg, hogyha nem lennék ilyen.


A 4-es lehet, hogy csak ironikusan fogalmazott.

2019. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Próbálkozni van értelme mindig, míg nem vagy halott. Hacsak nem akarsz papnak állni.
2019. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
69%

#7 változni sose késő.

Csak ugye, a változás fájdalommal jár ;)

2019. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Harcoljatok a punciert.
2019. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!