Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 év körüli férfiak! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év körüli férfiak! Tényleg igaz, ti átéltétek és éreztétek azt, hogy kidurran a "female lufi" abban a korban?

Figyelt kérdés

[link]

Bizony a nők fiatal korban nagyon túl vannak értékelve. Nagy a verseny értük, ez miatt mindent alájuk tesznek a férfiak a verseny hevében. Egy fiatal nőnek gyakorlatilag egy szalmaszálat sem kell keresztbe raknia, mégis mindene megadatik. Egy férfinak meg minden apró örömért, sikerért vért kell izzadnia. Ezt gondolom ti is tapasztaltátok anno.

A kérdés az, hogy az idő előrehaladtával, 30 fölött éreztétek azt, hogy ez az egész kezd megfordulni, ergo egy bizonyos életkornál kidurrant a lufi, és hirtelen már elkezdett zuhanni a nők értéke a férfiaké meg nőni, ahogy ezt az ábra mutatja? Érezhető volt a változás? Milyen volt?


2020. jan. 12. 17:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Sosem fordul meg a kocka.
2020. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

"Egy férfinak meg minden apró örömért, sikerért vért kell izzadnia. Ezt gondolom ti is tapasztaltátok anno."


Nem, én nem tapasztaltam ezt huszonévesen. Dőltek a csajok már akkor is, volt, hogy engem szedtek fel, és nem én őket. Mondjuk nem is voltam szánalmas, semmirekellő, lúzer.

2020. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemtől függetlenül : aki jó parti, annak sosem lesz gondja az életben.

Aki nem, az meg mindegy hány éves...

2020. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj kérdező, te egy szerencsétlen lúzer vagy, ezért nincs sikered a nőknél. Hiába próbálod itt nyugtatni magad ilyen gyk-s buta teóriákkal.
2020. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Az exem 23 éves srác volt, mikor megismertem. Nem kellett vért izzadnia, egymásba szerettünk, és 7 évig együtt voltunk. Mikor szakítottunk, én már 30 fölött voltam. Soha egy percig sem éreztem, hogy értéktelenebb lennék, mint 20-on évesen. Pár hónap múlva megismertem a férjemet, akivel azóta is boldog vagyok. A barátnőm 38 évesen vált el, gyönyörű nő, sorban állnak érte a férfiak, pedig már van új párja. Egy korábbi exem meg, aki 20 évesen nagyon jóképű volt, most 42 évesen 3 éve egyedül van.
2020. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem még nem éreztem soha....
2020. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt éreztem meg egyre határozottabban, hogy borzasztóan túlértékeltem a nőket korábban. Ez a lufi kidurranás dolog valami olyasmi nálam, hogy minden nő mostanra (fiatal vagy idős) az én nézőpontomból egy üres lufi, melyet az ismeretség és a hozzáállás tölt meg tartalommal, melynek következményeként a lufi akkora lesz, amekkora végül. Kb a helyiértékén kezelek mostanra már mindenkit és figyelek arra, hogy ez maradjon is így.
2020. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy durran ki. Legfeljebb csak még érdektelenek is lesznek párkeresés szempontjából, de nem kevésbé válogatósak. Meg az ilyen legendák miatt a kis nyikhajok meg a korosztálya élettelen példányai is a 30+os nőkhöz áramlanak, mert azt hiszik, hogy ott majd nem akkorák az elvárások és könnyebb a dolguk. Értelemszerűen ettől ott is magasabbak lesznek az elvárások, az alap udvarlótábor mellé ezeknek a szerencsétleneknek is köszönhetően. Igaz, ezek miatt silányabb is, de ez nem az ő hibájuk.
2020. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Habar nem vagyok 35,de igaz. En is eszrevettem,hogy a milfek fel akarnak szedni,mikozben tinipsak csak nagyon ritkan.
2020. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Nem éreztem ezt soha és nem is értek egyet a leírással sem. A nők akárhány évesek is, mindig nagy lesz rájuk a kereslet kortól függetlenül, elég csak adniuk magukra, s hozzászólni egy-két témához, máris kapós lesz a férfiak körében; s ezzel párhuzamosan nem minden férfinak kell vért izzadnia, mert sokszor látok olyat is, hogy egy-egy pasas a kisujját sem mozdítja és levakarhatatlanul tapadnak rá a nők.

Nyilván a fentebb linkelt ábra arra vonatkozik, hogy egy férfi követendő életmódot él, huszonévesen tanul, diákmunkából tartja fenn magát, elvégzi az iskolákat, beáll teljes munkaidőben dolgozni, folyamatosan fejleszti magát, gyarapodik a vagyona, s ezek mellett ad önmagára, racionálisan gondolkodik, nem zárkózik el attól, ha új dolgokat kell megismernie, tehát külsőre, belsőre, szociálisan, lexikálisan és érzelmileg is fejlődik. Nyilvánvalóan ezekhez idő kell, hogy valaki elérjen egy elvárható szintet minden paraméterben és szerintem ez durván 30-35 éves kor között manifesztálódik.

A nők értéke 30 fölött sem csökken, hiszen például ahol jelenleg dolgozom, olyan életrevaló, nyitott, fiatalos, belevaló, rátermett, pörgős nők dolgoznak 30, 40, sőt 50 fölött is, hogy be is rosálnátok.

2020. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!