Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétszer történt meg velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer történt meg velem az életem során, hogy egy hosszabb szerelem érzést úgy tudtam csak elengedni, hogy besokalltam azoktól a dolgoktól amit tettek. Utana már nem érdekeltek többet. Átéltetek már ilyet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már hasonlóra példa nálam is. Ez sajnos ilyen.. :)


23/F

2019. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ráeszmélés után (is) elég kínzó érzés, főleg ha nem egyoldalú volt a dolog. Egész egyszerűen kiölik belőled az érzelmet, a csodálatot, a megbecsülést, a lángot és nem tudsz ellene mit csinálni.. és már nem is akarsz. A kellemes múlt felidézése és hiánya több fájdalmat okoz mint a jelen.
2019. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy ez egyik napról a másikra történt. Mintha elfújták volna.
2019. szept. 23. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tök jó volt. Megkönnyebbültem. Felesleges lett volna tovább szenvedni miattuk.
2019. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyiket épp mostanában.
2019. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!