Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság vannak olyan nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság vannak olyan nők akik értékelik ha egy férfinak könyv gyűjteménye van?

Figyelt kérdés
Tehát nem bulira meg berúgásra költi a pénzét hanem inkább könyvekre. Ha csak ezt az egy szempontot nézzük.
2020. jan. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem ezt fogják nézni elsősorban.
2020. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

1: miért zárja ki a kettő egymást

2: mindig hülyének néztem azokat az embereket, akik az egyszer olvasós könyveket lomkémt tartják otthon. Bemutatom az ebookot és a pdfet. Senki sem mondaná meg rólam, hogy kömyvmoly vagyok, mert kevés dolgot veszek meg papíralapon. Helytakarékos, környezettudatos, költséghatékony. De biztos van, aki romantikus alkat és bejönnek neki az ilyen klasszikus dolgok.

2020. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mcgalagony17 ***** válasza:
50%

Nekem is van könyvgyűjteményem és páromnak is, csak teljesen más témában. Ha olyan nőt találsz, aki ugyancsak szeret olvasni, akkor nyilván elismerést fogsz vele kiváltani.


25/N

2020. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Aki szeret olvasni, értékelni fogja.

Amúgy, én ismerek nem egy olyan embert, akinek van és inni is tud. Szóval... :D

2020. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek, sőt, a legtöbb nő inkább bolondnak nézne emiatt.
2020. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha jól nézel ki, értékelni fogják, hogy olvasott vagy (ha valóban az vagy). Ha nem, ez sem segít rajtad.
2020. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ismerek ilyen lányt, aki állandóan olvas. Csak sajnos még sosem volt pasija és 34 éves. Valamit valamiért ugye.
2020. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudnám értékelni. Ugyanúgy pl. a normális étkezés rovására mehet az, hogy rengeteg pénzt költesz, és tökmindegy, hogy most az könyv vagy pia. Az egészséged is szét cseszheti, meg teljesen befordulhatsz tőle. Ugyanúgy elhanyagolhatsz a könyvolvasás miatt, ahogy egy bulizós. Tehát ahogy így leírtad, függőségre is utalhat.


Szeretek olvasni, de köszi, nem akarom azt, hogy egy könyv fontosabb legyen mint Én, ahogy az alkohol sem.


És azért, mert sok könyvve van, és esetleg nagyobb a lexikális tudása (ez egyáltalán nem biztos), mint egy bulizós srácnak, attól függetlenül még nem lesz okosabb, vagy rendesebb.


Tehát Nálam nem igazán osztana vagy szorozna, ha lenne két srác, Te pedig csak a könyvekről írnál, a másik meg a bulizásról meg a piákról a rövid bemutatkozásodban, ugyanúgy balra húználak mindkettőtöket. Nem érdekelne az sem, hogy esetleg milyen jól néztek ki, max „kár érte” effektus.

2020. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas könyvgyűjteményem van, úgyhogy igen.
2022. márc. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár azt megjegyezném, hogy ettől még lehet bulizni.
2022. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!