Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megvennétek ti is a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvennétek ti is a helyembe igaz?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk.Eddig csak ő jött hat órát utazott oda vissza értem. Eléggé sokba került neki az utazás.Úgy jött el,hogy nem jó anyagi helyzetben élnek most kinézett magának egy könyvet és gondoltam megvenném neki viszont eléggé sokba kerül de úgy érzem megérdemelné azok után,hogy utazgatott oda vissza.Helyesen tenném,hogyha megvenném neki igaz?Ha már ennyit utazott értem megérdemelné még akkor is ha kicsit húzós az ára a könyvnek.A könyvnek az ára közelébe sincsen annak az összes jegynek amit kifizetett értem,hogy láthasson. Jól teszem,hogyha megrendelem neki?Ezen kívül még mást is nézett ki magának azt már megrendeltem neki.

2019. okt. 6. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megvehetsz neki amit gondolsz, ezt nem kell összekötni az utazásokkal.
2019. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom hogy örülne neki én biztos megvenném.
2019. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egészben az nem tetszik, hogy így számolgatsz.

Szereted, van rá lehetőséged, lepd meg. Annak soha nem lesz jó vége, ha számold, neki mibe kerülsz és azt akarod viszonozni.

2019. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos és kedves ajándék, a helyedben én biztosan megvenném neki.
2019. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvenném.


És beszálltam volna a jegyek árába.

2019. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg de közben nehogy ő is megvegye.
2019. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne a jegyekre és a rádköltött összegre gondolj, amikor megveszed. Ne azért vedd meg, mert sokba került az utazás. Azért vedd meg, mert tényleg meg szeretnéd lepni. Én örülnék a könyvnek, de vigyázz, nehogy megvegye hamarabb. Az már olyan szerelembe illő, hogy ha azért nem vette volna meg a könyvet, hogy jusson pénze utazásra, aztán pedig megkap téged meg a könyvet is. :)
2019. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted nem kerdes hogy megleped vele? En sem aszerint viszonoznam az ajandekokat hogy a masik mennyit koltott ram.

Ennyire ne legyel anyagias, ez parkapcsolaton a legnagyobb balhe forras allitolag... hat de nem nalunk. ;)

2019. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!