Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott csendes embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott csendes embernek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és nagyon zavar az hogy nem tudok találni barátnőt, meg cikinek is érzem azt hogy még nem volt.

Eddig a neten próbálkoztam sokat, de menni. Élőben meg csak néhány lánnyal, de nekik teljesen más természetük volt.


2020. jan. 14. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De. A zárkózott, csndes emberek viszik el a legjobb csajokat. Én is próbálok mamlasz lenni, de végül mindig megszólalok, azért nincs nőm már évek óta. 28F
2020. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ember olyan társat keres, akivel jól érzi magát. Ha egy tuja vagy, aki a sarokban kuksol, akkor ez nehezen fog menni. Ha nem vagy egy társasági ember, de a hozzád közelebb állókkal jól elvagy, akkor már van esélyed.
2020. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2020. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

31 évesen nincs barátnőm. Csak a munka, semmi életem. Ha nem dolgozom, akkor a négyfal közt szórakoztatom magam.

Majd egyszer rájössz, ha megtapasztalod, hogy egyedül sem volt olyan rossz a sorod.

Párszor irigykedve nézed majd az egyedülálló embereket, hogy de jó volt neked is egykor.

2020. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon 25F..
2020. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fullba tolom a kretént. Nincs is nőm.
2020. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy zárkózott ember is lehet ezerféle. Lehet olyan, aki csak bambán bámul, semmi nem érdekli, nincsenek gondolatai, humora, és dögunalmas, de lehet egy szelíd filozófus, zenész, festő, író, aki inkább az alkotásban fejezi ki magát, mint a pofázásban és jófejkedésben. Ez utóbbiak nagyon kelendőek az értelmes nők körében, az előbbiektől a Föld ellentétes pólusáig menekülnek.


Ha az első kategóriába tartozol, nagyon nehéz dolgod lesz, csak a sok pénz segít rajtad, vagy esetleg a nagyon előnyös kinézet, vagy az irracionális, vak szerelem. Ha a másodikba, akkor nem hiszem, hogy ezt a kérdést feltetted volna.

2020. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!