Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszahúzódó fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó fiúknak sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy sosem fogok tudni megismerni egy lány sem mert nagyon csendes személyiségem van. Pedig szeretnék barátnőt.

Úgy érzem hogy nekem csak akkor lehet barátnőm ha egy nagy csoda történik.

Bár sokáig úgy gondoltam hogy sosem fogom elveszteni. De aztán 20 évesen össze jött egy lánnyal. De ugye egy párkapcsolatot nem ilyen egyszerű össze hozni:/


Szerintetek lehet/találhatnak az ilyenek, mint amilyen én vagyok barátnőt?


2019. febr. 3. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
miért ne találhatnál? Ha már meg mersz szólítani és beszélgetni egy lánnyal az már jó:D mindenkinek meg van a párja:3
2019. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
De lehet. Viszont nagyon nehéz dolog. A csendes fiút meg se ismerik, mert hát csendes, na meg a nők nem is a csendes férfiakhoz vonzódnak, hanem az ellenkezőjéhez.
2019. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
#2 ez butaság:o Vannak lányok akik szeretik a kis csendes fiúkat. Nem mindenki a nagyszájú pasikra megy.. sok velük a baj
2019. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
#3 állítólag vannak, pont mint a jeti, meg nessie... állítólag
2019. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
állítólag.. köszi:D én pl. szeretem a csendes fiúkat. Velük is ugyan úgy ellehet beszélgetni mint bárki mással. És még aranyos is tud lenni az a csendes, visszahúzódó stílus:)
2019. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tessék kérdező írj az 5-ösnek!
2019. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
A csendes, visszahúzódó férfiaknak általában meg kell várniuk, míg a nők végeztek a hangos, vad rosszfiúkkal. A nők egy bizonyos kor felett tudatosan visszafogodtabb, nyugodtabb és főleg irányítható férfiakat keresnek, miután a fenti férfiakkal elégszer megszívták.
2019. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elég sok pont ugyan ilyen kérdés van. Miért nem használod a keresőt?


Amúgy hogy a kérdésedre is válaszoljak. Én is eléggé visszahúzódó srác vagyok. Nem sokszor merek megszólítani valakit. A buszon/vonaton/trolin/villamoson nem igazán ülnek mellém a korombeli lányok. Társkeresőzni nem merek. Az ismerőseim szerint arra várok hogy felszedjenek. 😅 Ez nem áll annyira távol a valóságtól. Nagyban megkönnyítené az életem. Szóval ez eléggé megtizedeli az esélyeim. Ehhez jön egy adag biszexualitás, ami tovább rontja az esélyeim. Bár inkább a nőkhöz vonzódok. De szokott lenni olyan korszakaim hogy a saját nememhez vonzódok. 😅 De ez mellékes. Ha tetszik valaki, vagy ha kapcsolatba vagyok, nem áll fent ez a veszély. Akkor még ott van egy lányos személyiség is. Ez még jobban tizedeli az esélyeimet.


Szerintem ennyire nem rossz az esélyed mint nekem. Bár most úgy gondolom, hogy egy pánszexuális lány mellett lenne nekem a legjobb, mert ő tényleg elfogadna olyannak amilyennek vagyok. Bár a normálisabb hetero és biszex lánykat se utasítanám vissza, ha látnám raja, hogy ő minden defektemmel együtt elfogadna.


Szóval igen. Találhatsz barátnőt. Hamarabb mint én.

2019. febr. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lehet, de tényleg nehezen. Régebben én is csendesebb voltam, nem is ment könnyen az ismerkedés. Aztán idővel megváltoztam és sokkal könnyebb. Közben van pár osztálytársam, ismerősöm, akik csendesek maradtak. Kb. 10-ből egynek jött össze valami, a többieknek semmi.


#5: Pedig ez tényleg olyan dolog, mint a jeti. Jó pár lánnyal beszéltem már, akik előadták, hogy a csendes srácokat bírják. Olyan, mintha sokan szeretnék ezt mondani azért, mert így elfogadóbbnak vagy pozitívabbnak tűnnek. Kitalálod, hogy -1 és 1 között hány jött össze végül csendes sráccal? :D

Kíváncsiságból: Fogsz beszélgetni a kérdezővel?

2019. febr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem nézel ki hiper-szuper jól, akkor felesleges reménykedned. Minden nőnek a nagypofájú, extrovertált férfiak kellenek, még a csendesebbeknek is.
2019. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!