Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, a lányoknál mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, a lányoknál mennyit számít, hogy a férfinek milyen autója van?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok,túl egy hosszú kapcsolaton. Próbálnék majd újra párt találni csak nem tudom mennyire gáz egy 22 éves F Astrával járni. Vehetnék újabbat is de valahogy sajnálom eladni,szívemhez nőtt,jó állapotba is van.
2020. jan. 16. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Hadd fordítsam meg a kérdést. Te leállnál egy olyan felszínes nővel, akinek számít, hogy milyen autód van? Tényleg ennyire igénytelen lennél?
2020. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, BMW, Mercedes vagy más drága sportkocsi kell nekik. :)
2020. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én más szerint válogatok, nem érdekelne, hogy milyen.
2020. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nőként az autó márkája és kora nem számít egyáltalán,de a felszereltsége annál inkább a biztonságom miatt. Legalább ABS,ASR,ESP,tempomat és légzsák legyen benne.
2020. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, amikor megismertem a párom nem is volt kocsim, de úgy általában mindig valami csöves lefingott eldobós autóm van, ami megveszek, pár hónapot használom aztán ha valami nagyobb baja lesz eladom... Volt 1-es Punto, Maruti, vw polo, Citroën xantia, Škoda Feliciám, régi Swift, igenis, most egy g astra kombi van, de már rohad mindenhol kineztem egy C corsat, de még puhitani kell a tulaj, hogy jó legyen a biznisz. Barátnő és az autó között nincs összefüggés, bár nem szokott neki örülni, ha hozok megint új vasat. Lenne pénzem drágább jobb autóra is, de ilyen max 1 havi fizu ért veszek kocsit.
2020. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat mint az 5# válaszoló,annyi nője volt már, tényleg nem számított milyen kocsija van, több hosszabb kapcsolata is volt, most pedig már egy még hosszabb kapcsolata van.

Olyan embert is ismerek akinek hú de jó kocsija van de ahogy látom egy kapcsolat sem volt azért mert ilyen kocsija van.

Szerintem az számít a nőknél hogy igényes és egy kicsit sportos legyél na és persze legyenek terveid,mosolyogj, önbizalom.

2020. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondják nem számít nekik az autó, de a lelkük mélyén igenis számít. Kivéve a BTK-s sálas szemüveges barna pulcsis csajnak könyvvel a hóna alatt. Na neki nem számít :D
2020. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mostanában minden napra jut egy autós téma. Nem unjátok még? Pedig 100 szónak is egy a vége, van akit érdekel, van akit nem. Mit olyan nehéz ezen felfogni? Vagy végigkérdezi mindenki, hogy ilyen- olyan autóm van, szerintetek bejön? 😛
2020. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, nem is szeretek autóba ülni, ugyanis utazási beteg vagyok, nem bírja a gyomrom a kocsikázást. :D
2020. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Itt leírja 10 per 9 bolond nő, hogy nem számít. Aztán ha kimész a városba egy sima átlag értelmiségi 25 feletti nő (tanárnő, jogásznő, andragógus, pszichológus, stb) is 4-5 milliós autóba hajlandó beülni a párja mellé. Mindenhol ezt látom. Lehet meglincselni, de akkor is ez van.
2020. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!