Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok helyen azt látom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyen azt látom, hogy a rondább fiúk arról panaszkodnak, hogy a szép lányok nem állnak velük szóba, és hogy a külső számít csak a lányoknál. Ezek a fiúk nem látják, hogy ők is ilyen felületesek?

Figyelt kérdés

Hiszen ők is a szép lányokra hajtanak.

tegnap beszéltem egy ilyen fiúval, aki arról panaszkodott, hogy még sosem vilt igazán jó nővel, mert neki csak a csúnyák jutnak. Mondta, hogy nem tartja magát jóképűnek, de azért igazán lehetnének vele a gyönyörű lányok is..

Ez csak szerintem hülyeség?



2015. ápr. 4. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira olcsó már ez a téma.


Csúnya fiúk sose kapnak szép lányokat.


Szép lányok sínrak, h nem mernek odamenni hozzájuk a fiúk.


Csúnya lányok is szép fiúkat, akarnak.


Akik, oda mernek menni azok meg üresfejűek.


Stb stb.


Nem kell rinyálni, aki tetszik oda kell menni, lazán felfogni az életet. Nem olyan adottságokra mutogatni, amin nem tudunk változtatni. Ha meg tudna rajta valaki változtatni, miért nem teszi?

2015. ápr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elöttem szoló leírta.
2015. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Tehát te is egyetértesz, hogy a szép lányok nem állnak össze csúnya fiúkkal. Ebből következik, hogy a lányoknak csak a külső számít.
2015. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, én erre már rá jöttem; bár azt hozzá tenném, hogy nem a plázacicákra fájdítom a szívem, hanem egy természetes szépségre.

Àm valami szeretet/romantika kiírtó gyógyszernek jobban örülnék.

2015. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na most aztán nagyon megmondtad mindenkinek. jár a keksz.
2015. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbe nincs igazad. Tudod mindenkinek más szép, nem tetszhetek mindenkinek és nekem se tetszik mindenki. Az baj, ha nem tartja magát jóképűnek, mert kicsi az önbecsülése ezen kéne változtatnia, ha olyan lányt akar aki tetszik neki. Legyen boldogtalan párkapcsolata vagy változtasson magán, hogy később jobb párkapcsolata legyen? Én az utóbbit választanám, amúgy se kell sietni nem lóverseny, lazán kéne felfogni és sokkal könnyebb lesz.
2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!