Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos férfinak kedves, aranyos, megértő barátnője ha mikropénisz betegségben szenved?

Figyelt kérdés
Gondolom most jönnek a válaszok, hogy próbálkozzon az aszexuális nők körében. Igen ám, de egy mikropénisz betegségben szenvedő férfi is vágyik szexuális kapcsolatra. Vágyik orális szexre és igen vágyik aktusra is még, ha az maszatolás is. Mennyire megértőek a nők ezzel kapcsolatban mennyire fogadják el azt ha egy férfi ilyen betegségben szenved, úgy hogy a férfi természetesen mindent megad nekik.
2020. jan. 17. 19:56
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nyilván nem gazdag férfire gondolok és nem egy helyes adoniszra egy átlagos magyar pasira gondolok, aki egy hozzá hasonló átlagos nővel szeretne együtt lenni
2020. jan. 17. 19:57
 2/32 anonim ***** válasza:
Mikro?
2020. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Lachesys ***** válasza:
79%
hat el kell keseritselek...:/ ez eleg nagy hatrany. en nem tudnek annyira ferfikent nezni a masikra ha 5 centis kukaca lenne.... sajna. ez oszton:( persze ha nagyon szeretem lehet kotok kompromisszumot, deee.... eleg nehez lennne...
2020. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Soha, de ezt te is tudod!
2020. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
9%

Én szerintem igen

20F

2020. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek mikropénisszel rendelkező férfit, akinek már gyereke is van. De ő eléggé karizmatikus, nagydumás.
2020. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudnék férfiként nézni egy ilyen emberre.
2020. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
A valóságban nehéz, itt a gyakorikerdeseken viszont lesz 20-30 válasz, hogy ő csak mikropéniszű férfival jönne össze.
2020. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
És ha felcsatolna egy 25 centist ... akkor nindjart leesne at állatok.
2020. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Mégis mekkora az a "mikro" pénisz? Jó lenne tudni, mert némelyik férfi a 14 centivel itt nyervog és úgy állítja be azt, mintha semmi nem lenne a lába között.
2020. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!