Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy átlagos férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy átlagos férfinak kedves, aranyos, megértő barátnője ha mikropénisz betegségben szenved?

Figyelt kérdés
Gondolom most jönnek a válaszok, hogy próbálkozzon az aszexuális nők körében. Igen ám, de egy mikropénisz betegségben szenvedő férfi is vágyik szexuális kapcsolatra. Vágyik orális szexre és igen vágyik aktusra is még, ha az maszatolás is. Mennyire megértőek a nők ezzel kapcsolatban mennyire fogadják el azt ha egy férfi ilyen betegségben szenved, úgy hogy a férfi természetesen mindent megad nekik.
2020. jan. 17. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#19



ú de hülye vagy


Persze akkor végtagok nélkül születni se rossz, mert túlélték az ezekért felelős gének

2020. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Lehet átlagos férfinek barátnője ha az átlagos férfi nem egyenlő azzal hogy rém ronda és pocakos vagy éppen 170 cm alacsony.


A farok mérete semmit nem jelent ha megvan egy átlagos 16-17 cm.

2020. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem lehet, ha te is elnéző vagy vele, ha néha megcsal.
2020. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
Sok nő kiesik ez miatt az biztos, de vannak akik extraszűkek és egy ujj alig fér be a vaginájukba, nekik szerintem tökéletes lennél, csak nyilván nehéz felkutatni őket.
2020. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, ne haragudjon senki, de szerintem nem lehet. Csak olyat aki nem igényli a szexet. Kevesebb, mint 8 centi az már annyira kevés, nem vadul be rá senki.
2020. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
A mikropénisz nem egy betegség hanem egy adottság mint a kis mell, nagy orr stb. Te így jártál, sajnálom. Átlagos külsővel (amennyiben ez alatt nem burkoltam az előnytelen külsőt érted) szerintem simán lehet barátnőd, nincs minden mikropénisszel “megáldott” férfi örök egyedüllétre kárhoztatva. Biztosan van olyan nő akinél ezt lehet kompenzálni ajándékokkal, nyalással, felcsatolhatóval, figyelmességgel, odaadással és még sorolhatnám. Nem kell feladni és belesüppedni a reménytelenségbe hanem nekiállni felkutatni az említett hölgyet aki valahol biztosan létezik. Nekem pl nem a 23 centis dorong teszi a férfit (sőt nekem az nem tetszik és nem is esik jól!), a baj csak az, hogy a kisebb szerszámmal megáldott férfiak sokszor annyira komplexusosak, hogy ez megöli az egész kisugárzásukat.
2020. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen sráccal dolgom.Sajnos ő ráadásul korán elsülő is volt, így tulajdonképpen a szex részéig el sem jutottunk.Viszont utánam találkozott egy lánnyal, aki kifejezetten csinos és már két gyerekük van.Nyilván összehozták valahogy.Biztos lehet így is párt találni csak esetleg nehezebben.Na meg eleve a férfi saját gátlásossága is ronthat az esélyein.Ha elfogadja magát a testi adottságaival együtt, szerintem megtalálhatja a párját.
2020. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
20: Itt a lényeg: "egy nagy része". Közel sem mind. De ha fele annyit konyítanál a filmezéshez (azon kívül, hogy a telefonodban hol a beauty filter), meg úgy általában a technikához, mint akit lúzerezel, akkor talán látnád, hogy hülyeséget írsz.
2020. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 20 eves koromban volt egy akkor 38 eves pasim aki szex elott, a kocsiban mondta el h mikropenisze van es nem sertodik meg ha kiszallok a kocsibol. Akkor meg fogalmam sincs h megis mekkora egy mikropenisz...behatolasra, konkretan oralis szexre is alkalmatlan. Viszont a pasi helyes volt, es imadtam a humorat, tetszett a stilusa. Fel evig jartunk es a vegen o hagyott el mert feltekeny volt non stop es ugy erezte hogy o szexualisan hozzam keves-a dolog ironiaja h szerettem es sosem csaltam meg. Szoval abszolut elkepzelheto minden ha az ember megerto.
2020. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
necces
2020. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!