Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha bejelöl egy fiú akkor hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Ha bejelöl egy fiú akkor hány százalék esély van arra hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért jelölt be mert sok a közös ismerős és megunta hogy a Facebook kidobja elé az arcomat?

2020. jan. 18. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 68 százalék az esélye annak, hogy tetszel neki.
2020. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
visszajelölted?akkor biztos írt,amiből ki derült...ha nem jelölted vissza akkor annak is van oka,vagy most gyékás válasz alapján fogod visszajelölni?
2020. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Visszajelöltem mert köszönőviszonyban vagyunk, egy suliba járunk, vannak közös barátaink, de nem írt és én nem is szeretem ha rámirnak, inkább élőben ismerkedem. Csak arra lettem volna kíváncsi hogyha beszélgető viszonyban nincs az ember azzal akit bejelöl, azt miért teszi?
2020. jan. 18. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:

1.okos gyerek lehet ha bejelölt de nem írt....

2.engem jelölt be lány előtte 2 szót nem váltottunk,végül kiderült hogy komoly kapcsolatot keres....

viszont jelölt be nő,akivel szintén nem váltottunk 2 szót van palija,szóval nem értem én se

2020. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végül mi lett a lánnyal aki komoly kapcsolatot keresett?
2020. jan. 18. 11:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha írt volna akkor biztosabb lenne hogy tetszem neki? Egyébként elég félénk típusnak tűnik ilyen téren bár nem kéne hogy oka legyen rá (sportol, halad a suli, szerintem helyes is, van humora) Lehet hogy bátrabb lenne ha adnék le neki jelzéseket?
2020. jan. 18. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
találkoztunk,de nem beszéltem(okkal)ezért összejött 1 héttel később mással(sűrgős volt)
2020. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene, van, aki idegeneket is jelölget.
2020. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs sok ismerőse, kb 400, szerintem az normális nem úgy mint 1000 felett, szóval a közelebbi embereket jelöli be
2020. jan. 18. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:
tini párkapcsolatok kategóriába írjátok az ilyesmit. Kategóriát tévesztettetek.
2020. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!