Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány 3 hónapja visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 3 hónapja visszautasított a külsőm miatt hány százalék esély van rá hogy megint vissza fog ugyan abból az okból?

Figyelt kérdés
Esélyt nem adott konkrétan. Érdemes e kivárni, amíg megbizonyosodok róla, hogy nincs már vele baja vagy durr bele? Jogos e a félelmem? (Én nem utasítanán vissza magam a helyébe)

2014. szept. 23. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
0 % az esélyed!
2014. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Buford Tannen ***** válasza:
89%

" (Én nem utasítanán

vissza magam a helyébe)"

befosok xD

Am sztem várj pÁr évet változtass a fizimiskáson,akkor több esélyed lesz

2014. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenkor 0 az esély, hacsak nem változik a külsőd meg drasztikusan, de ha olyan dolgok nem tetszettek neki, mint pl az arcberendezésed, azon már nem igen fogsz tudni változtatni.
2014. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha vki nem jön be... az 3 hónap elteltével sem fog.

És nem vagy a helyébe.

Esélyt nem adott? Bocs, ha valaki nem az esetem, annak én se adok esélyt. Mivel nem tudok hozzá vonzódni. Szerintem neked se kéne olyan lány, aki neked nem tetszik.

2014. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi valtozhatott azóta?Hacsak nem nézted meg a lottó ötöst!Bár akkor már nem ôt akarnad
2014. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csabika1971 ***** válasza:
Aki egyszer már elküldött mer nem tetszettél neki, másodszor is elfog, és ráadásul már körbe is fog röhögni nagy eséllyel.
2014. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor én több milliót nyertem utána már olyan lányok is flörtölés velem,akik addig rám se néztek!

Próbálkozz,hátha szerencséd lesz és utána olyan nőkkel jatszadozhatsz majd

2014. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23,485464% esély van rá!
2014. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt megmondom neked már most hogy szinte semmi esélyed nem lesz már nála, az biztos. Ebbe sajnos bele kell törődni, lehet hogy a belső értékeid jók voltak nála, de ha akkor is csak barátként tekintett rád akkor mindegy milyen a külső meg a belső, nem lesz már a csajod.

Én jártam már egy nagyon jó, csinos nővel. A szitu az volt hogy én nem udvaroltam neki, mert gondoltam hogy úgysem kell neki egy kövér túlsúlyos srác, csak simán barátkoztam vele, mert egy baráti társaságunk volt, ő leginkább a fiúkkal barátkozott, meg sokat jártunk együtt szinte minden hétvégén, és sokat hívott is át hozzájuk. Ő nekem bevallotta még az elején beszélgettünk hogy kinek mi jön be, és utalt rá hogy nem szereti a kövér, túlsúlyos srácokat stb.... Nem szomorkodtam miatta mert nem ez volt a célom hogy összejöjjek vele. Utána annyi időt töltöttünk együtt hogy nagyon jól összekovácsolódtunk és egymásba szerettünk. 2 évig voltunk majdnem együtt, nagy volt a szerelem, beszéltünk is róla hogy nem azért szeretett meg amiért így nézek ki, hanem mert jó embernek tart, kedvesnek, és ő kimondta hogy a belsőm miatt szeretett meg, és a külsőm is elfogadta. Nem zavarta őt hogy nézek ki, nem érdekelte őt, de tényleg nem. Nekem tetszett a csaj, de én is csak akkor lettem belé szerelmes amikor már közeledni kezdtünk egymáshoz ilyen téren. Első látásra nem volt szerelem.


A szakításunk oka egy csúnya veszekedés volt, nem mondom el mi volt, de véget ért a szerelmünk, bánkódtam miatta, de nagyon megharagudtam rá, ezért ne igazán érdekelt hogy már nem a barátnőm.


Utána most 1 éve volt már hogy a munkahelyemen megtetszett egy lány, pontosabban nő aki idősebb nálam 5 évvel, és elkezdtünk dumálgatni, kedveskedtünk egymásnak, megvolt minden ami kellett, nekem tetszett a nő, gondoltam hogy elhívom randira, de nemet mondott, hogy én nem jövök be neki, a túlsúlyom miatt, és nem akar megbántani azzal hogy ha már komolyabbra fordulnának a dolgok nálam legalább is és akkor dobna el. Korrekt volt tőle, de szomorú voltam miatta.

Aztán elkapott a gépszíj 2 hónappal később hogy szinte a külsőm miatt esélytelennek látom magam a lányoknál, így fogyózni kezdtem, edzeni, kialakítottam egy jó étrendet, és nagyon odafigyeltem magamra.

A nővel sokáig nem futottunk össze nem tudom miért, de nem is ez a fontos, hanem az hogy akik sűrűbben láttak már ők is észrevették hogy sokat változtam külsőre, pedig majdnem mindennap láttak, meg akik szinte mindennap láttak ők is megjegyezték hogy sokat változtam.

Aztán ugye most 2 hónapja újra összefutottam a nővel akinél próbálkoztam, még mindig bejön, egyből köszöntem neki, ő alig ismert meg, mert nagyon sokat változtam főleg arcra is, elmeséltem neki hogy fogyózok, meg edzek, és megváltozok, egyből más szemmel nézett már rám, mert tetszettem neki. Akkor sokat beszélgettünk, érdekes módon ő keresett fel engem. Utána vettem a bátorságot és elhívtam randira, és igent mondott. Randizgatni kezdtünk és egyre sűrűbben voltunk együtt, és 3 hete össze is jöttünk :)


Szóval ha nem változtam volna meg akkor 0% lett volna rá az esély arra hogy visszafogad.


Persze én nagyon megváltoztam, még mindig van rajtam egy kevés felesleg, de ahhoz képest amilyen voltam 1 éve ahhoz képest nagyon sokat változtam, 25 kilót adtam le magamról, meg izmosodtam is, aminek látszata is van, meg persze a ruhatáram folyamatosan cserélődik, meg frissül, egyre jobb ruhákat tudok magamnak venni, amik jól is állnak, és illenek is hozzám, meg legalább ki is néznek rajtam valahogy mert ez is nagyon nagyon sokat számít ám.


Ezzel csak azt akarom neked mondani azért írtam így hogy lásd hogy én tapasztaltam ezt. De második esélyt csak akkor kapsz ha megváltozol! És nem kismértékű változásról van szó.

2014. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi esélyed, ha akkor rondának tartott, akkor most is annak tart. 18L
2014. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!