Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak egy ilyen lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Jelenleg a TIndert és a Badoot használom társkeresésre. Csak 2 hete használom még ezeket az appokat. Általában nem szokott baj lenni a "kezdő szöveggel" mivel vagy a leírásban vagy a képeken amik fent vannak keresni szoktam valami apróságot amivel indíthatok. Viszont sok olyan lány is "visszaszívez" akiknél még ennyi info sincs. Például van fent 2 képe leírás nélkül és semmi extra nincs ezeken a képeken tehát egy mosoly vagy valami olyan háttér amire tudnék mi írni. Szeretném kerülni a sablon szövegeket ezért is kérem a ti segítségeteket.

23/F



2020. jan. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, ha a lánynak nem sikerült kiizzadni egy saját gondolatot, csak képek vannak, ő is az alapján fog dönteni rólad.

Oda jó a sablonszöveg is.

2020. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi szöveg nincs, annak az alábbi okai lejetnek.

- Nem a szöveg a fontos a nőnek, tehát mindegy, mit írsz.

- Komolytalan, a nő, tehát mindegy,mit írsz neki.

- Buta, mint a föld, nem tud két mondatot írni magáról, tehát mindegy, mit írsz neki, úgyse nagyon fogja felfogni.

2020. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:
66%

Akinel nincs szoveg, azt huzd balra. Az egeszen biztosan nem tarskeresesi celbol van fenn. Aki tarsat keres, az tobbet tesz annal, hogy feltolt par kepet, mert kiir olyan dolgokat magarol, ami szamara fontos es olyan emberek megkereseset varja, akivel ezek egyeznek, vagy kolcsonosen elfogadhatok.


Kicsit tullihegitek ezeket a tarskeresoket, azaz rosszul hasznaljatok. Nem kell minden szep nore rairni, ferfikent is ki kell szurni azokat, akikre felesleges a karaktert pazarolni. Az elso ilyen jel, hogy nincs szoveg. Az ilyen maximum szexpartnert keres, vagy meg azt sem.


43F

2020. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell az ilyenekre időt fecsérelni.

Én sem foglalkozom olyan férfiakkal, akik képtelenek pár értelmes mondatod írni magukról, amivel felkelthetnék az érdeklődésemet, a szimpátiám.

Az édes kevés, hogy a találkozás híve vagyok, annál drágább az időm.

2020. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!