Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek írjak egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak egy ismeretlen lánynak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy lány akit az instagram ajánlott fel hogy kövessem,mert van egy pár közös "ismerősünk",és kiderült,hogy egy városkában is élünk,de még soha nem találkoztunk(facebookon is megtaláltam).

Nézegettem a képeit és a csajszi szimpatikusnak tűnik,szívesen megismerném.

Nem szeretek a facebookon ismerkedni,beszélgetni de szerintetek érdemes lenne írni neki egy egyszerű kis üzentet facebookon,vagy ez inkább gáz?

Ő 20 éves én 24.



2017. márc. 25. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én pl örülnék neki, de van olyan barátnőm, aki a szép külseje miatt folyton kapja az ilyen leveleket és már elege van belőle
2017. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül azért szeretném megismerni,hogy össze is jöjjek vele,hanem szeretnék új ismerősökre szert tenni.
2017. márc. 25. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, semmit sem veszítesz
2017. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom, igen, és hangsúlyoznám: írj. Nőként az a legidegesítőbb, amikor bejelölnek, de egy szót nem írnak, hogy kik ők.
2017. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan de személyes találkozóra hívd, úgy sokkal közvetlenebb.

A nők szeretik ha egy férfi tudja mit akar.

2017. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!