Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettenetesen beképzelt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen beképzelt vagyok és emiatt nem találok hozzám illő párt. Hogyan változtassak ezen? 22N

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az már alapból jó, hogy beismerted magadnak, e mentén el tudsz indulni, hogy min változtass. Vedd vissza az arcod:), menj el sportolni, illetve minden jó tulajdonságodból kicsit vegyél vissza, ne kompenzáld túl a dolgokat.
2020. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A perfekcionizmus az pont, hogy a sérült önértékelés egyik legfontosabb jele.
2020. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

1) Kamu

2) A lista 207. pontja a szerénység, szóval hazudsz. Ezek után a listán valószínűleg szereplő (bár azt nem néztem) őszinteség is ugrik. Ha a listán szerepel a precizitás, mivel nem pontosan mutattál rá a jó tulajdonságokra, azt is kilőhetjük. Lehet ezt még folytatni, míg végül egy unatkozó, kövér, patranásos gyk troll marad :)

2020. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amelett, hogy trollkodsz elolvashattad volna azt a listát. Rajta van olyan is mint pl. alázatos. Meg még néhány ami nemigen fér össze a bekepzelttel. Akkor most, hogy van ez?
2020. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz változtatni:-) Beképzelt vagy, akkor a hozzád illö is beképzelt. Két beképzeltböl meg nem lesz soha egy pár:-)
2020. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ismét egy kettős mérce. Én, mint pasi tökre bejövök a magam arrogáns formájával. Ugyanez egy nőnél már lehet hátrány. Kellemetlen.

Az ellenszer amúgy: legyél érdeklődő, inkább beszélj a másikról mint magadról, fogd vissza a csípős megjegyzéseidet... és ne akarj tökéletes partnert.

2020. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy még beképzeltebb és arrogánsabb csávó kell melléd, aki képes dominálni téged
2020. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A kulcsszavaidatbelnézve, ha tyúknak, libának éa kacsának képueled be magad, akkor igen, lehet azért nem találsz aenkit. Barumfiudvarban próbálkozz.
2020. jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
Nincs olyan hogy 10/10 ez már önmagában beképzeltség. Sok sikert 😂! 40f
2020. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benned semmi különös, ugyanolyan beképzelt liba vagy mint az összes többi.
2020. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!