Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos pasinak nem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasinak nem sok esélye van párt találni?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során még egyetlen nő sem talált vonzónak.

Hiába próbálkoztam,randiztam sütött a másik félről csak azért van velem ott,mert abban a pillanatban nem jutott jobb neki.Soha nem éreztem azt,hogy az ellenkező nem a közeledésemet bármilyen módon viszonozta volna.Igazából csak én mentem a lányok után,akik néha leereszkedően eltűrték a próbálkozásaimat.

Úgy éreztem,hogyha javítok magamon,akkor vonzóbbá tehetem magamat.3 évnyi edzés + 15kg izom után egy fikarcnyit sem változott a helyzetem.


2020. jan. 16. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha annyi edzéstől egy fikarcnyit sem változott a helyzeted, akkor 2 lehetőség van:

- Nem vagy átlagos pasi, hanem átlag alatti. De, mivel randiztak már többen is veled, ezért jön a másik lehetőség, hogy:

- Egyszerűen annyira elviselhetetlen a személyiséged, hogy senki sem akarja rád vesztegetni az idejét.

2020. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig őszintén nem tudom mi a fenét csináltok. Nem gyúrok, nem vagyok jóképű, igaz elég menő a munkám, sokat járom a világot, és jó a dumám. Tiniként nem volt túl jó a helyzet, de azóta mindig minden ujjamra jutott lány, ritkán volt hogy egy hétig üres lett volna az ágyam szingliként is. Szerintem ez mind csak a fejedben van, és csak máshogy kéne hozzáállnod.
2020. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

De akkor miért van az, hogy átlagos és átlagon aluli ismerőseimnek vannak barátnőik? És több közülük meglepően szép.

Ne érts félre, nem támadni akarlak, csak ha logikusan nézzük eszerint csak modellférfiakkal rohangálnának a nők az utcán.

Nem lehet, hogy már elnézést, de pitsáknál próbálkozol? Vagy olyan csajoknál, akik csak visszajelzést akarnak meg bókokat?

2020. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
(Az csak mellékes, hogy megnézném az edzés eredményét. Volt már itt olyan, aki szépeket mesélt erről, de csak szimplán vékony volt és azért látszott rajta egy minimális izomtónus. És szerinte ki volt gyúrva...)
2020. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nézz már szét az utcán. Egy rakás átlagos vagy akár rondácska pasiknak is simán van barátnője, nem a külsőd az ok. Belül keresgéld a hibát...
2020. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem ismerek olyan átlagos pasit, akinek gondja lenne a párkereséssel. Te is csak a külsődre koncentráltál, felszínes módon, a belsőddel nem foglalkoztál, pedig azzal van a baj. 3 év alatt simán fejleszthetted volna olyanra a szociális skilljeid, hogy mára már lenne párkapcsolatod.
2020. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
attól, mert lány mellett sétál valaki, attól még nem biztos, hogy a párja. Lehet oszt társak, munkatársak, ismerősök.
2020. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
48%-os: jellemzően ilyet csak az ír, akinek a testbeszédről, és annak értelmezéséről halvány segédfogalma sincs.
2020. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Előző voltam: továbbá az itteni incelekről tipikusan ki szokott derülni, hogy az ilyen, normális párkapcsolathoz szükséges dolgokhoz, mint testbeszéd, mimika dekódolása, mennyire TOTÁLISAN fogalmatlanok. És ez csak kettő a jó párkapcsolathoz szükséges készségek közül.
2020. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Majd egyszer rájössz, hogy nem a külsőddel van a baj.

Írtad, hogy többen randiztak veled, ez azt jelenti, hogy láttak benned lehetőséged. Aztán valamivel a randi folyamán mindig elrontottad.

2020. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!